Problémem naší ložnice byl prostor pro uskladnění oblečení, chyběla nám šatní skříň. Vyřešili jsme to provizorně a pohotově - koupili jsme dva tyčové systémy a vše jsme rozvěsili na ramínka. Bylo to neotřelé, navíc vše po ruce. Přišlo mi to i docela praktické. Jenže, časem oblečení spíš přibývalo a tak vznikl problém - kam s oblečením? S kabáty a bundami na hory?

skříň

Přibylo nám sportovní oblečení, funkční oblečení na výlety, spousta pomůcek a doplňků, kabelek a tašek. Najednou jsme zjistili, že je ve věcech zmatek a že stále něco hledáme. Ideálním řešením by byla rozložitá šatní skříň, kam se vejde bez problémů všechno a všechno také bude mít své místo.

Díky zajímavým tipům od firmy Indeco, která se skříněmi a šatními systémy zabývá už mnoho let, jsme se rozhodli pro realizaci naše snu. V kanceláři s námi odborně vyškolený zástupce probral, jak má skříň vypadat, její rozměry a její funkčnost. Navrhl nám nějaké řešení, po vzájemné debatě jsme docela rychle došli přesně k řešení, které nám vyhovovalo.

skříň

Vše vložil do počítače a během chvíle byla skříň vidět v prostorovém náhledu. Vypadala moc hezky, domluvili jsme se tedy na realizaci. Vše bylo objednáno, technici se nám ozvali také velmi rychle, vše si dojeli k nám do bytu proměřit. Termín dodání byl do měsíce, skříň museli na míru vyrobit.skříň

skříňPro skříň jsme vybrali prostor v ložnici, mezi dvěma stěnami. Původně jsme tady měli čelo postele přiražené ke zdi. Skříň by tak měla dostatek prostoru a ještě by zakryla průchozí dveře do předsíně, které stejně nepoužíváme. Zvolená barva a materiál povrchu skříně byla jasná hned od začátku, aby ladila ke dřevěným parketám, na radu návrháře z Indeca jsme ji nechali prosvětlit světlým blokem.

Řešení skříně - je rozdělena na dvě části, jedna je pro mne, druhá pro mého muže. Každý jsme si svůj prostor upravili podle svých představ - já potřebuji drátěné košíčky na tašky a boty, tyč na ramínka tak, abych na ně bez problémů dosáhla, on si vybral navíc prostor s další tyčí na ramínka - zde si věší oblečení do hor a na výpravy. Vnitřní vybavení nám řadu věcí zjednodušilo a zpříjemnilo.

Samotná skříň dodala ložnici nový neokoukaný vzhled, sladěním materiálu a barvy se tak stala zajímavým stylovým doplňkem celého interiéru.

 

Náš osvědčený tip:

Pokud si plánujete pořídit šatní nebo vestavěnou skříň a budete toužit po radě, můžete se obrátit na odborníky ze společnosti Indeco. stačí navštívit www.indeco.cz. Infolinka 800 200 222 je zdarma.

Reklama