kolaz.jpg

Když byla povislá víčka ještě otázkou vzhledu, Kateřina s operací otálela. Po nějaké době ji ale začala trápit bolest hlavy a zhoršující se únava. Bohužel se jí kolem očí prohloubily vrásky a povislá kůže nevypadala hezky. Také měla časté pocity unavených očí.

Po celkovém vyšetření a krevních testech ke svému štěstí zjistila, že ji po zdravotní stránce nic netrápí. To jí dodalo odvahy problém s povislými víčky řešit. Bylo jí jasné, že bude muset na jednoduchý chirurgický zákrok a nechat si přebytečnou kůži kolem očí odstranit. Začala pátrat po prověřené klinice plastické chirurgie a na internetu našla naši reportáž o operaci víček z loňského roku, která proběhla na klinice  Aesthevita.

6047841d13bb5DSC-1341.jpg

kat.jpg

Po přečtení se podívala do zrcadla a měla jasno. „Na operaci jsem chtěla jít už před třemi lety, ale tehdy mi přišlo, že je ještě čas. Jenže za tu dobu mi kůže ještě trochu klesla a na jednom oku přepadávala přes řasy. Když jsem si četla spokojené reakce klientek kliniky Aesthevita, spousta z nich uváděla, že se zbavily únavy a ještě krásně omládly,“ říká Kateřina, která se nakonec s chirurgem MUDr. Jánem Pilkou domluvila na úvodní konzultaci a následném zákroku. Měla radost, že se tím věci daly do pohybu. Jak je to jednoduché, udělat ten první krok - rozhodnout se a objednat se k plastickému chirurgovi.

Partnerem proměny je klinika estetické medicíny Aesthevita, která si zakládá na profesionálním přístupu ke každému klientovi.

Lékaři kliniky Aesthevita mají více než  10. letou praxi v plastické chirurgii a například za rok 2018 provedli více než 1250 operačních zákroků. Kromě klasických metod v plastické chirurgii provádí i unikátní metody, které v ČR realizuje jen několik klinik – lipotransfer, metoda BodyTite, obličejové vstřebatelné implantáty Endotine, penoplastika atd. Klinika se nachází v Praze v Holešovicích.
60479074d1c0bobrazek.png

Horní i spodní víčka

Operace není náročná, proto bych Kateřině doporučil rovnou i modelaci spodních víček, aby byl výsledný efekt co nejlepší,“ doporučuje klientce po vyšetření MUDr. Ján Pilka. I přes to, že se zákrok běžně provádí jen v lokální anestezii, Kateřina se rozhodla pro celkovou. „Anestezii snáším velmi dobře, co ale naopak nemám ráda je, když mi někdo sahá na obličej. Bude pro mě lepší, když si u toho chvíli pospím,“ dodává se smíchem na konzultaci. Při té chirurg klientce celou operaci popsal, a také upozornil na potřebné předoperační vyšetření u obvodního lékaře, které je nutné před zákrokem absolvovat.

7-recepce.jpg

Operace proběhne už na nové klinice

Krevní rozbor i EKG dopadlo na jedničku, a tak operaci nic nebránilo. Kateřina se dostavila ráno na novou luxusní kliniku u holešovického přístavu. „Nestačila jsem se divit. Na konzultacích jsem byla ještě na staré klinice, která se mi sice také líbila, ale ta nová vypadá jako v amerických seriálech, prostě fantasticky! Myslím si, že na prostředí velmi záleží, kdybych přišla do nějaké čekárny, která by vypadala jako u lékaře, přepadla by mě nervozita,“ přiznává Kateřina, která opravdu nejeví žádné známky neklidu. I přes to, že v lednu prodělala Covid-19, ještě před operací sestřička provedla test, který vyšel negativně.

Následuje prohlídka před operací, při které MUDr. Ján Pilka klientku opět ujistil, že jde o běžný zákrok, při kterém nehrozí žádné nebezpečí. Nakreslil také šrafování, podle něhož povede řez. „Jsem moc ráda, že je pan doktor tak milý člověk. Všechno vysvětlí, zodpoví všechny mé dotazy, a dokonce jsme prohodili i pár slov o současné situaci. Nemám teď pocit, že mě bude operovat cizí člověk,“ nechává se slyšet Kateřina, která nyní míří na lůžko pokoje, v němž po operaci také stráví noc.

V příštím článku se můžete těšit na to, jak operace dopadla, jaké z ní měla Kateřina pocity a na výsledky po týdnu, ale i měsíc po vyndání stehů.

image00004.jpgimage00001.jpg

5e1d962438cbaobrazek.png

Naše další články, které jsme se spolupráci s klinikou Aesthevita publikovali:

Reklama