Čtenářka s nickem Renicek je pro slavení všech svátků, včetně dnešního Valentýna. Své důvody nám vysvětluje v následujícím příspěvku.

Mé rozhodné ano Valentýnovi. Ale i prvnímu máji, MDŽ, svátku dětí a vůbec všem příležitostem, které dokáží, že si tak nějak více vzpomeneme jeden na druhého. Ano všem zvláštním dnům v záplavě těch všedních, celoročních obyčejných, většinou uspěchaných dnů. Ano všem svátkům, které nás přimějí zamyslet se nad tím, čím bychom mohli udělat radost svým blízkým, ať už je milujeme láskou mileneckou, manželskou či láskou rodičů k dětem a naopak.
Jistě, všichni víme, že bychom k sobě měli být milý a pozorní celý rok a nečekat na nějaké konkrétní datum v kalendáři, ale všichni také víme, že se to běžně moc nedaří. Tak proč si nevypůjčit a neosvojit tak dobře míněný svátek jako je zrovna den svatého Valentýna. A když udělá radost navíc i obchodníkům s cukrovím a s květinami, no tak tím lépe. Ano každé chvilce, kterou si užijeme v klidu s těmi, které máme rádi u šálku kávy, vína nebo děsivého dětského „šampusu“.
Jsem pro každou příležitost, která ukáže, že lidé stále dokáží myslet jeden na druhého, že jsou ochotni věnovat čas, myšlenky, nápady a nějaké ty finance pro to, aby potěšili druhé. Mě rozhodně manžel neurazí květinou a čokoládou ani v únoru, ani v březnu, natož v květnu. Ať svátek z ciziny nebo klasický tuzemský, vítám příležitost zapálit si svíčku a vypít si skleničku s blízkou osobou. Klidně třeba v listopadu. Svátkům sláva.

Renicek

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Ano, lidé by měli být na sebe hodní a mít se rádi, ale já si nemůžu pomoct, mně ten Valentýn přijde jak na povel.
Každopádně moc děkuji, že jste napsala a užijte si dnešní den :)
Saša

Téma dnešního dne: Slavíte svátek svatého Valentýna, nebo upřednostňujete 1. máj ?

Stejnou otázku jsem položila i známým osobnostem, jsem zvědavá, jaké bude společně s nimi výsledné skóre.

  • Uznáváte a slavíte svátek svatého Valentýna?
  • Co se vám na něm líbí, a co vám na něm naopak vadí?
  • Nebo upřednostňujete výše zmíněný 1. máj?
  • A jak to máte vůbec se zamilovaností? :)

Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Partnerem dnešního tématu je firma Albi cz

albi

www.albi.cz Zde najdete inspiraci pro valentýnské dárky

Reklama