Nemůžu jinak, než se aspoň kapkou připojit k dnešnímu tématu. Vdaná zatím nejsem, budu mít svatbu v květnu tohoto roku, takže zkušenosti s manželstvím mít ještě nemohu, ale jistá představa už je.

Manželství je taková malá instituce, která kdysi  vznikla v podstatě kvůli dětem, aby měli jistotu, zázemí, dědictví. Je sice pravda, když se rozhlédneme, v dnešní době díky vládě je ,,výhodnější,, žít jak se říká jen na hromádce. A to je velká škoda, že se již tolik nepodporují rodiny a vznik dalších.

Rozhodnout se pro manželství určitě není lehká věc, nemělo by to být zbrklé rozhodnutí, nejlepe bez růžových brýlí, neboť jak přejde taková ta vlna zamilovanosti, zjistíte co jste si to vlastně vzala.  Slova mé maminky : Pokud to člověk neudělá z blbosti, tak už to neudělá  nikdy..

Lidé by si měli rozumět, mít společné zájmy, pohled na život, zda chtějí založit rodinu dříve či později, financování a plno dalších otázek by mělo být aspoň trošku jasných. Nejlepší je, když společně musíte řešit důležité problémy : stavění bydlení, rekonstrukce, a jiné časově a psychicky náročné situace, kdy opravdu zjistíte jaký váš drahý opravdu je. Neboť jen jak je člověk už po několika měsicích neustáleho pracování vyčerpán po všech stránkách nedokaže již nic předstírat.

Nemyslím si , že by se lidé měli brát až po X letém vztahu, znám plno párů co spolu žili strašně dlouho, že vlastně šlo jen o formalitu, a po ani né roce se rozvedli.A zase obráceně, znali se půl roku, vzali se a jsou šťastní stále. Je to individuální. Nidko není dokonalý, každý má své klady a zápory, jinak to ani přece nejde. kdyby byli ideální partneři, byla by pak nuda. Je třeba mít na paměti, kompromis je nejlepší řešení:-)

Jsem tedy zvědavá, jak obstojím já v mém blížícím se manželství:-)

Renča

Text nebyl redakcí upraven.

Renčo, držíme palce!!

Téma na dnešek: Můj názor na manželství

O manželství si dnes budeme povídat celý den. A nás zajímá váš názor.

  • Co si myslíte o manželství? Myslíte, že je nutné mít oficiálně potvrzený svazek, či je lepší žít tzv. na hromádce? Jaký význam má manželství pro vás osobně?
  • Jste vdaná?
  • Jaké jsou s manželstvím vaše zkušenosti?

Své příspěvky můžete posílat na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaní budeme v průběhu dneška zveřejňovat a autorku jednoho z nich na konci dne odměníme. Tentokrát se můžete těšit na knihu Tajemství análního sexu.