Přeji hezký den, dovolte abych i já se svými typy obohatila další čtenáře.

Jsem velice náchylná za bacily a viry samo o sobě, takže chřipkovou sezónu zaručeně poznám. Jsem velice často nemocná, stačí když se jednou málo vyspím, a ten bacil už si ke mě cestu velice rychle najde.

Velice se mi osvědčil bylinkový čaj s echinaceou do kterého si strouhám čerstvý zázvor, on hodně protáhne. Je protizánětlivý, zahřívá organizmus, pomáhá od bolesti v krku. Je to pěkný dryák, pokud si dáte pořádnou dávku :-)

Nedávno jsem také objevila nejlepší zdroj vitamínu C a i dalších. Navštívila jsem zdravou výživu, kde na mne koukala Rakytníková šťáva, na internetu jsem se o ní mnohé dočetla, je plná  10 základních vitamínů, 15 stopových prvků, oleje a další biologické látky.

Dá se užívat samostatně, či si dáte jednu či dvě polévkové lžíce (preventivní dávka) do čaje, vody, jogurtu, podle libosti. Prodává se slazený s cukrem nebo s medem.

Pokud cítíte, že na Vás ten bacil začíná utočit, můžete vypít celou lahvičku a tím do těla dostanete maximální dávku vitamínu a mělo by Vás to dostat na nohy.

Ovšem každý jsme jiní, na někoho to zabere na někoho nikoliv.

Dále mám také svou kladnou zkušenost s koloidním stříbrem, což je přírodní antibiotikum. Je vhodný při vleklých nemocech. Po pěti kúrách které jsem nasadila, už na to můj organismus nijak nerágoval.

Záleží na každém organismu co potřebuje, a jak se umí bránit nemocem.

Já takový extrém, co se na mě jen bacil podívá a ležím, si musím pomáhat ještě více jak to jde. Dodržovat spánkový režim, mít dostatek vitamínů nejlépe v přírodní formě a né jen co sebe cpát různé preparáty, důležitý je i pohyb (pokud to je možné), snažit se být nad věcí a nestresovat se prkotinami, neboť jak když nejde o život jde o ……

Je to celé o životním stylu a jak se na věc díváme. A také nic nepřehánět.

Zdraví zdar!

Renča

Text nebyl redakcí upraven.

Děkujeme za vaše tipy, určitě je někdy využijeme. Bacili a náš boj s nimi - to je téma pro dnešek. Jak se jich zbavujete? Co vám zaručeně při nějakém tom zimním neduhu zabere? Pište na na adresu

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama