Vaše příběhy s hemoroidy: Které odměníme kosmetickými balíčky?

6051d5cdbe682obrazek.png
Rádi se s vámi podělíme ještě o příběh Renaty, kterou trápí hemoroidy s různě dlouhými přestávkami dlouhá léta. Budeme rádi, když naše téma bude inspirací pro ty z vás, které řeší stejný problém.

Renatu začaly trápit hemoroidy v období po porodu. Od té doby se jí vždy s nějakým časovým odstupem tento problém vrací, a to už po dobu asi 5 let. Renata má sedavé zaměstnání a ráda sportuje. Bydlí kousek za Prahou na vesnici a pokud je to možné, jezdí do práce na kole. Na kole jezdí i ve svém volném čase, je to pro ni relax a zároveň sportovní aktivita, kterou má moc ráda.
6051d5df93484obrazek.png
Bohužel jak sedavá práce, tak jízda na kole nepřispívá jejím zdravotním potížím s hemoroidy. Vždy když má akutní problém, musí si koupit v lékárně mast a čípky, díky kterým se jí daří potíže vyřešit. V době potíží si musí dávat pozor i na výběr mycích gelů na intimní partie, aby postižená místa mycí gel nedráždil, stejně tak sahá při nákupu pro hebký toaletní papír. Její problémy s hemoroidy ovlivnily i výběr spodního prádla, aby bylo ideálně z jemného materiálu. Stejně tak v tomto náročném období dbá na jídelníček, který ulevuje vyprazdňování a myslí na množství tekutin, které má za den vypít.

6051d2d3e3a98obrazek.pngNaštěstí se jí daří nepříjemný a palčivý problém vyřešit samoléčbou. Je ráda, že jí čípky a mast zaberou a poraněná kůže se zklidní. Pokud by její problémy byly horší nebo se objevily jiné příznaky, domluví se s lékařem na dalším postupu. Ví totiž, že například tmavá krev na toaletním papíře může značit i daleko závažnější nemoc. Zatím to ale zvládá a má své „vychytané“ řešení.

Náš tip: Mast Alfalex s trojitým efektem 

Trojitý efekt masti zmírňuje příznaky hemoroidálního onemocnění.

Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a pomáhá i od svědění, pálení či ekzému.

Zakoupíte v lékárně nebo na e-shopu za doporučenou cenu 199 Kč.

Zdravotnický prostředek, CE2409,

Pro více informací si přečtěte návod k použití. www.alfalex.cz 

6051d2b00b189obrazek.png
Naše články:

Reklama