Zdravím Míšo, velmi zajímavé a hluboce psychologické téma...u mě by se dalo říci, že s přibývajícím věkem mi priority na mužích klesají ke stoupajícícm výškám :-)

Na chvíli tedy pominu fakt, že jsem šťastně vdaná a nemám tedy potřebu hledat v mužských davech ideální protějšek, přesto ve mě pořád  bublá jakýsi pud, který nutí muže se otáčet za každou sukní čistě jen pro potěšení.

Tak se i já občas pro potěchu na nějakého muže podívám "pod erotickým drobnohledem."

Když mi bylo 18, byly prioritou oči. Hezké, nejlépe modré nebo hluboké oříškově hnědé. A ideálně černé, dokonale střižené vlasy... no nevím, proč jsem se napoprvé zamilovala do špinavého blonďáka. Jo, už vím... měl hezké modré oči a opravdu velké charisma!

No...kouzlo osobnosti nelze pomíjet, to asi působí nejvíc.

Sympaťák na první pohled zaujme, nečinný ňouma je schován za svou neutrálností.

Dříve či později stejně dojde na letmý pohled do rozkroku.

Víte, takové ty vějířky z rifloviny kolem zipu, to je panečku rajcovní. To láká k pořádnému zadrápnutí se do zadečku a přitisknutí.

Mužské zadky jsou fascinující samy o sobě. Svou velikostí.

Nikdy asi nedosáhnu velikosti pozadí ideálního muže, holt se mi ukládá jídlo právě tam. Chlapy to mají jednodušší. Jejich zadečky jsou k tomuto efektu povětšinou odolné, i když takový tučný mužský zadek, to je dle mého spíše záležitost nepěkná. Tolerovala bych ho v případě, že vše ostatní je v pozitivní přesile.

Nějak moc jsem se zasekla v pozadí, co?

To je tím, že čím jsem starší, tím víc se asi dívám právě tam. Netuším čím to je...

Asi se ze mě stává chlípnice :-D

Zdravím Míšo,

RenataP

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Renato, Ty dračice! I když, no a co? Nakonec, Darwin by měl radost, kdyby viděl, co pudového a zvířecího jsme si dochovaly, že? Vždyť proč ty varhánky na poklopci? No zřejmě podvědomé hledání zdravého samce!Krásný den. Míša

A co vy? Kam se točí vaše oči? To je dnešní téma pro vaše e-maily. Napište, čím vás dostal ten váš? Kam se první díváte a co hodnotíte na muži? Co je naopak pro vás spolehlivou antikoncepcí?Pište na redakce@zena-in.cz a každé dvě hodiny můžete vyhrát drobnou cenu.

 

Reklama