Odhalte krásu svých očí díky intenzívnímu očnímu líčení od L´Oréal Paris. Dosáhnete perfektní look i s dokonale vytvarovaným obočím.

look

Renata Zelinková, oficiální make-up artist L´Oréal Paris radí, jak vytvořit trendy looky za použití řasenky False Lash Wings Intenza, tužky na obočí Brow Artist a gelové řasenky na obočí Brow Artist Plump.

Dokážete vytvořit jak hluboký a svůdný pohled, tak elegantní sexy look, unikátní minimalistický styl či sofistikovaný vzhled.

THE GLAMOROUS LOOK

glamPro okouzlující něžné kulaté oči a pohled jako mrkací panenka  použijte výjimečně trvanlivé gelové linky Superliner Gel Intenza. Linku veďte podél horních řas a ukončete nad vnějším koutkem. Řasy na spodním víčku namalujete  gelovou linkou, kopírujte tvar podle vašich řas, ale délku linky zdvojnásobte.

Pak naneste řasenku False Lash Intenza s intenzivní černou barvou a se speciálním kartáčkem. Rtěnku nastavte štětinkami kartáčku k řasám u vnějšího koutku a aplikujte. Výsledek vás překvapí!

Obočí upravte s řasenkou Brow Artist Plumper, která tónuje obočí a fixuje jeho tvar. Pročešte obočí na straně u kořene nosu a pokračujte zlehka směrem ven několika tahy.

Rty nakonec můžete nalíčit šťavnatým leskem Shine Caresse v odstínu 200 Princess.

MINIMALISTLOOK

okoMinimalistický look se objevuje na módní scéně neustále. Hodí se pro všechny příležitosti a pro každou z Vás.

Naneste tekutou oční linku Superliner So Couture a u vnějšího koutku prodlužte linii oka směrem ke spánku. Linku rozšiřujte směrem ven a vykreslete elegantní špičku.

Pak řasenku False Lash Intenza nastavte delšími štětinkami k řasám u vnějšího koutku. Po opakovaném pročesaní řasy zůstanou hustější a díky tvaru kartáčku budou nejen krásně nalíčené i u vnějšího koutku ale také se vytočí do efektu motýlích křídel.

Gelovou řasenku Brow artist Plumper  nanášejte  na obočí přímo pomocí malého kartáčku. Nejdříve ho celé pročešte, pak  uhlaďte a urovnejte pro užší efekt, nebo rozcuchejte směrem nahoru čím se obočí opticky rozšíří.

Rty můžete nalíčit zářivě červenou  rtěnkou Color Riche odstín 377 Perfect red, nebo použít přirozené barvy rtěnek Color Riche Collection Exclusive.

THE  ICONIC  LOOK  Vytvořte dramatičnost a  efekt smyslných  kouřových očí!

ico Začněte s nanesením očních stínů Color Riche Quadv  kouřových barvách. U vnějšího koutku vytvořte sytější barvu a střed  víčka a vnitřní koutek projasněte světlým metalickým očním stínem. Na spodním víčku udělejte konturu tmavým kouřovým stínem a propojte ho  u vnějšího koutku.

Ke zvýraznění očí použijte linku  Superliner Mat Matic, pro matný „finiš”. Linku veďte na horním víčku a ukončete jí u vnějšího koutku. Propojte ji  s linkou, kterou vytvoříte i na spodním víčku  u řas. Vnitřní koutek nechte bez linky, pro zjemnění  naneste  tmavě hnědý  matný stín přes linku a jemně rozmažte směrem ven.

S řasenkou False Lash Intenza pracujte tak, aby její delší konec kartáčku směroval vždy k řasám u vnějšího koutku. Intenzivní černá barva doplní kouřově líčení a zvýrazní velikost očí.

Obočí upravte s tužkou na obočí Brow Artist Designer. Použijte barvu blízkou barvě vašeho  obočí. Obočí pročešte. Naličte pomyslné chloupky ve vašem  obočí a doplňte místa, kde je obočí řídké jemnými krátkými čárkami, pak vykreslete tvar. Obočí by mělo začínat nad horním koutkem a končit nad vnějším koutem oka.

Tvář a rty zkrášlete jemnými barvami pro zdůraznění kouřového líčení očí. Použít lze například rtěnku Color Riche Collection Exclusive.

GRAPHIC ARTY LOOK – na večírku již nikdo nenechá vaše kočičí oči bez povšimnutí!

Vgraphicíčko nejdříve pokryjte matným tělovým očním stínem Color Infaillible 016 Coconut shake, aby mohly linky vyniknout

S linkou Superliner Blackbuster nalíčíte linku jedním tahem. Pro rozšířenou linku ji použijte sklopenou. Tvarujte u vnitřního koutku oka nad řasami a u  vnějšího koutku linku zdvihněte. Pokud máte oči posazené blízko u sebe, začněte s linkou až v druhé třetině horního i spodního víčka. Grafickou linku nespojujte v koutcích, oči se tím opticky maximálně zvětší.

Řasenka False Lash Intenza řasy opticky znásobí, propojí je s linkami a vytvoří u vnějších koutků akcent s intenzivním černým  pigmentem.

Chcete li mít dokonale tvarované obočí, použijte tužku na obočí Brow Artist designer.  Začněte pročesáním  a pak vyplňte místa, kde chloupky chybí a vytvořte plnější tvar. Vybírejte tužku ve stejné barvě nebo o tón tmavší než jsou vaše vlasy.

Na rty použijte rtěnku bez lesku, pro matný efekt ji lehce obtiskněte ubrouskem.

Doporučená maloobchodní cena

  • FALSE LASH WINGS INTENZA MASCARA 359, 90 Kč

rasenka

  • BROW ARTIST TUŽKA NA OBOČI 199, 90 Kč
  • BROW ARTIST PLUMP ŔASENKA NA OBOČÍ 199, 90 Kč

rasenka

 

Reklama