Čtenářka Renata navrhuje Nobelovu cenu pro MUDr. Františka Buriana. Pokud nevíte, v jakém oboru působil, klikněte na její příspěvek, kde se dozvíte i návrh dalšího jména.

Zdravím redakci i ženy-in

Zrovna včera večer jsem se dívala na Českou televizi (můžu jmenovat, není to reklama?, pořad Rub a líc, ) a tam mluvili o profesorovi MUDr. Františku Burianovi, který byl prvním zakladatelem plastické chirurgie, jeden z nejlepších ve světě, ale ne zakladatelem umělých silikonů, botoxu, odsávání tuku a nevím čeho, ale jeho práce byla zaměřena na těžké popáleniny, . Byl to opravdu machr a kdo jste se včera nedíval , určitě se podívejte nebo si najděte jeho jméno ve vyhledavači,. Tomuto pánovi bych určitě udělila Nobelovu cenu za lékařství, .

Máme moc šikovných lékařů v České republice, také mě ještě napadá profesor Pavel Pafko, náš vynikající plicní chirurg, to je také kapacita ve svém oboru, navíc skromný člověk .

Renata

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Shodou okolností jsem se na ten pořad také dívala a naprosto s vámi souhlasím. Oba pánové by si cenu zasloužili, opravdu špičky ve svém oboru.
Děkuji za Váš příspěvek, mějte krásný den.
Saša

Téma dnešního dne: Komu byste udělily Nobelovu cenu?

  • Jako první bod můžete rovnou napsat, zda jste také pro udělení Nobelovy ceny míru siru Nicholasu Wintonovi. (ráda vaše hlasy přidám k petici)
  • A pak už pište, pokud byste měly tu moc a šel i vrátit čas, koho byste vy samy navrhly.
    A důvod, proč právě tohoto člověka.
  • Může to být muž i žena, žijící i nežijící, český i zahraniční.
  • A byť se Nobelova cena uděluje „teprve“ od roku 1901, pro zpestření tématu můžete klidně navrhnout i osobnosti, které se narodili před tímto datem, v dávnější historii.
    Představte si, že „vstali z mrtvých“, a dodatečně si pro Nobelovu cenu přišli.

Jsem zvědavá, jak se zhostíte tohoto nelehkého, ale krásného, společenského tématu. Upřímně se těším.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Odměněny budou tentokrát dvě pisatelky.
Jedna obdrží svazek knih: Biografii: František Ferdinand, detektivní příběhy: Krev na kapradí a pro odlehčení: Křížovky

knihy

Druhá pisatelka vyhraje DVD Všichni moji blízcí

dvd

Reklama