Vždycky jsem si ráda přispala a pak jsem moc nestíhala, ale v současné době je všechno jinak.

Od té doby, co jsem „paničkou s pejskem“, tak vstávám i o víkendu s železnou pravidelností a časně, abych toho svého miláčka vyvenčila. Takže i v sobotu a neděli okolo šesté ranní, přes týden je na tuto hodinu zvyklý a nezajímá ho, že je sobota a já bych si ráda přispala.

Ale už jsem si zvykla, na začátku to bylo trošku kruté (pro mě), ale pejsek mi mou ranní péči vrací svou oddanou láskou a přítulností, takže jsem nakonec moc ráda, že ho mám, a nikdy jsem nelitovala, že jsem si tento „chlupatý ranní budíček“ pořídila. Skoncovala jsem tak se svou dřívější leností, kdy jsem se po ránu prostě nemohla vyhrabat z postele, a pak jsem nic nestíhala včas. S tím je opravdu konec!!!

Ranní proběhnutí (v dešti, plískanici, větru apod.) mě vždycky dokonale probere a stihnu všechno včas!! Takže bych tímto chtěla svému pejskovi poděkovat nejenom za to, že mě budí, ale i za to, že do mého vstávání zavedl řád a ráno mě pěkně prožene po louce za naším barákem. Když vidím, s jakou radostí vyběhne ven a provádí své psí lumpárny, musím se smát a vždycky se mi pak ranní vstávání zdá snesitelnější a den hezčí.

Vaše Helip


Jak jste si jistě povšimly, je tohle ještě příspěveček ke včerejšímu tématu - je však příhodný, nebýt mých čtyřnožců, asi jsem se dneska neprobudila a nezačala editovat :) Do toho šera venku se mi totiž vůbec, ale vůbec nechtělo vstávat, a až chlupáči mě svými mokrými a studenými čumáky vyšťouchali z postele :).

Takže, milé ženy-in, zpříjemnily jste si dnešní vstávání nějakou dietní snídaní? A co dobrého budete mít k obědu? Jíte zdravě, nebo je pro vás duležitější, co Vám chutná? Nebo to dokážete skloubit? Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama