Vychutnejte si neodolatelnou koupel, kterou nabízí v nových unikátních vůních a přísadách Radox. RADOX představuje čajovou a limitovanou africkou edici bylinných koupelových pěn. Pěny Radox patří mezi nejprodávanější koupelové pěny. Každý rok se Radox snaží potěšit spotřebitele něčím novým.

Zimní relaxace: horká lázeň, která Vás přenese do exotické Afriky či zahalí jemnou vůní čajových lístků

Dle nejnovějších trendů se tak i tato značka vrací ke kořenům samého počátku lidstva. K zemitým, neotřelým a rafinovaným ingrediencím, které zároveň překypují jemností. Návrat k přírodě a jejím kořenům je to, co nás láká čím dál tím více, a proto Radox představuje netradiční nové přísady svých koupelových pěn. Zahalte se do bohaté krémové pěny a nechte se hýčkat aroma z daleké exotiky či neodolatelnou jemností čajových vůní.

Novinky do Vaší vany

Nechte se přenést do nespoutané Afriky a Vaše smysly ovládnout horkým a divokým aroma této tajuplné země. Vzdálený kontinent Vám bude blíže, než si vůbec dovedete představit. Za nevšedním prožitkem již nemusíte do dalekých krajin. Dopřejte si ho v pohodlí domova, přímo ve své vaně. Zavřete oči a oddejte se relaxující koupeli..

Radox African Baobab

radox

Koupelová pěna s barvou zářícího afrického slunce Vás ponoří do atmosféry horké africké savany. Výtažky z plodů „stromu života" baobabu působí hojivým a omlazujícím účinkem na Vaši pokožku, mandarinkový olej současně zrevitalizuje Vaší mysl.

  • BAOBAB - jeden z prvních stromů na Zemi. Obsahuje množství vitamínů a minerálů, například 6x více vitaminu C než pomeranč a více vápníku než kravské mléko. Jeho tradiční použití se nachází v lékařství. V kosmetice je známý pro své uklidňující účinky mysli a omlazující účinky na pleť.

Radox African Rooibos

Nechte se přenést do divoké přírody Jižní Afriky. Výtažky z čajovníku Rooibos jsou známé pro své klidnící a hojivé účinky na pleť, navíc obsahují zdraví prospěšné anti-oxidanty a minerály. Horká koupel s bohatou pěnou a dotekem vůně mateřídoušky odplaví všechny Vaše chmury a uklidní mysl.

  • ROOIBOS - je používaný po staletí v Africe pro své uklidňující vlastnosti. Obsahuje řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Účinný při problémech s pletí, jako jsou ekzémy nebo akné, má antibakteriální a protizánětlivý efekt. Upravuje i vodní režim pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Čajové varianty koupelí ocení nejen každý milovník čaje:

Green Tea (Zelený čaj)

Tato krémová, jemná koupelová pěna obsahuje výtažky z blahodárného zeleného čaje a květů jasmínu, které zklidní vaše smysly a dodají jemnost Vaší pleti. Pokožka tak bude uvolněná, patřičně hydratovaná a sametově hedvábná.

  • ZELENÝ ČAJ - Zelený čaj je někdy nazýván „pravým", to proto, že se dělá z lístků, které prochází minimální oxidací. Mezi nejvýraznější účinky zeleného čaje patří psychické i fyzické povzbuzení, čaj zvyšuje dobrou náladu a pozitivně působí na kvalitu spánku. Obsahuje polyfenoly, které pomáhají chránit pleť před špatnými vlivy prostředí. Výtažky ze zeleného čaje pleť uklidňují, uvolňují a hydratují.

White Tea (Bílý čaj)

Výtažky z bílého čaje blahodárně působí na zpevnění pokožky. Spolu s výtažky z květu pomerančovníku tato koupel odstraní únavu, povzbudí Vaši mysl, pohladí duši a přispěje k mladistvé pružnosti pleti.

Spolu s šálkem kvalitního čaje tak budete mít dokonalou povzbuzující relaxaci, čajovou harmonii, která bude mít blahodárný vliv na celé Vaše tělo.

  • BÍLÝ ČAJ - Vzhledem ke své unikátnosti a vzácnosti, která vyplývá zejména ze způsobu jeho sběru a zpracování, byl nápojem těch nejvyšších vrstev, a čínští císaři jím dokonce uctívali důležité návštěvy. Účinky bílého čaje se projeví zpevněním pleti, zdravým a zářivým vzhledem bez známek předčasného stárnutí. Je považován za magickou přísadu, která odstraní únavu, pohladí duši a posílí mysl.

Doporučená MOC všech výrobků je 99,90 Kč / 500ml

Radox je tradiční britskou koupelovou kosmetikou se 100 let know-how. Tato oblíbená značka je založena na konceptu aromachologie (věda, která se zabývá vlivem vůní na psychiku člověka). Díky těmto poznatkům jsou produkty Radoxu velmi oblíbené a žádané.

Více informací o značce Radox a jejích produktech naleznete na: www.radox.cz