OREA Spa Hotel Palace Zvon

V samém centru Mariánských Lázní se nachází secesní budova hotelu, kde jsme během tří dnů naší letní dovolené pobývaly. Ihned při příjezdu jsme zamířily na recepci, kde nás velice milý a nadmíru ochotný personál ubytoval a zároveň seznámil s chodem hotelu. Ubytování je zde klasicky možné od 14:00, ale po domluvě si můžete na recepci v uzamčené místnosti ponechat zavazadla a vydat se do města. Totéž je možné také v den odjezdu. Pokud přijíždíte do Mariánských Lázní tak trochu „naslepo“, na recepci vám jistě rádi poradí, co zde stojí za vidění, a dokonce vás i částečně nasměrují.

64d0b82b00c2cobrazek.png
Zdroj foto: OREA Spa Hotel Palace Zvon / Nelly Matoušková

Prostorný a čistý pokoj v sobě zahrnoval vše potřebné od ručníků přes fén až po LCD satelitní TV, ledničku, telefon a trezor. Jedná se o součást standardního vybavení každého pokoje, přičemž vybrat si můžete mezi jednolůžkovým či dvoulůžkovým pokojem kategorie Classic, apartmá Classic, Deluxe pokojem s balkonem či rodinným pokojem.

Na své si zde přijdou jak kamarádky, tak i zamilované páry či rodiny s dětmi. Každý zde má svůj prostor, klid a možnost užít si dovolenou podle svého gusta.

pokoj.jpgZdroj foto: Nelly Matoušková/Žena-in

Wellness a léčení

Přímo v hotelu se také nachází wellness a spa centrum, kde si můžete užít různé masáže, koupele, zábaly či inhalace. Celé toto centrum je moderně vybavené a k dispozici jsou vám jak vyškolení terapeuti, tak i lékař, se kterým můžete případně prodiskutovat váš zdravotní stav a s ním související vhodnost jednotlivých procedur. Využít můžete také relaxační bazén, římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu.

64d0ba7185a96obrazek.png
Foto zdroj: OREA Spa Hotel Palace Zvon

Volný vstup do relaxačního bazénu je součástí nabídky každého pokoje. Pak už není nic jednoduššího než si obléci župan, obout pantofle, popadnout ručník či prostěradlo (vše máte zdarma k dispozici na vašem pokoji) a výtahem sjet do - 1. patra, kde je vše na jednom místě. Také zde, ve wellness centru, naleznete recepci, kam můžete směřovat případné dotazy.  

Procedury jsou určené osobám starším 18 let a kvůli kapacitním důvodům je lepší se na ně předem objednat.

64d0bb6619ef9obrazek.png
Foto zdroj: OREA Spa Hotel Palace Zvon

My jsme během našeho pobytu vyzkoušely základní kosmetické ošetření, které nám dokonale pročistilo pleť a také maderoterapii, což je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Maminka navíc vyzkoušela Africkou koupel a já po odborné poradě s lékařem také lymfodrenáž. Ačkoli je pobyt ve wellness relaxační, po jednotlivých zákrocích můžete být unaveni, a proto vám terapeuti poradí, abyste po nich nějakou dobu relaxovali. Únava je to ale i tak velice příjemná.

Jídlo a pití

Jídlo a pití si můžete vychutnat jak ve vnitřních prostorách restaurace Zvon, kde se podává formou bufetu, tak i na terase (v případě nepřízně počasí také samozřejmě uvnitř) restaurace Palace, která vám kromě nevšedního gastronomického zážitku poskytne také výhled na nedalekou kolonádu se Zpívající fontánou.

Snídaně jsou pak vždy v restauraci Zvon formou bufetu, stejně jako v případě polopenze i večeře. Obědy i večeře si jinak můžete užít také ve zmíněné restauraci Palace, a to formou à la carte. Snídaně (vajíčka na více způsobů, pečivo, cereálie, párečky, buchty, bábovky, croissanty, ...) i večeře (maso, grilovaná zelenina, hranolky i mořské plody - my ochutnaly výborné chobotnice) jsou bohaté a zahrnují vždy i sladký koutek a ovoce. Osobně pak kromě alkoholických drinků doporučuji například mandarinkovou limonádu, která bude chutnat nejen dětem.

64d0b8b7b3a74obrazek.png
Foto zdroj: OREA Spa Hotel Palace Zvon

Zábava

Jak už bylo zmíněno, dospělí si zde mohou užít chvíle plné relaxu, doplněné například dobým jídlem a pitím, či toulkami přilehlým parkem. Nadšení ale budou také rodiče, kteří sem přijíždí s dětmi. Pro ty je zde totiž k dispozici jak dětský koutek, kde se vyřádí hlavně ty menší, tak speciální animační program s Liškou Eliškou. Na animačních programech s Liškou Eliškou stráví chvíle plné smíchu a zábavy všichni, kteří se některé z akcí zúčastní. Ať už jsou vaše děti malí sportovci, výtvarníci nebo objevitelé, v OREA Hotels Mariánské Lázně najdou své oblíbené místo plné zábavy a aktivit.

Animační program přes letní prázdniny probíhá každý den, kromě pondělí. V ostatních měsících animace probíhá každý týden od pátku do neděle.

Okolí

V bezprostředním okolí hotelu naleznete hned několik míst, které při návštěvě Mariánských Lázní nesmíte minout. Patří mezi ně například dominanta města – Zpívající fontána, která hraje denně od 7 do 19, a to každou lichou hodinu a ve 21 a 22 hodin dokonce i s barevnou projekcí. Naleznete zde také Hlavní kolonádu, která je zároveň nejdelší kolonádou v České republice. Vedle Hlavní kolonády jsou pak kolonády Křížového a Karolinina pramene. Procházku si můžete udělat také ke slavnému Antoníčkovu pramenu, který se nachází městské části Úšovice a jehož jméno je odvozeno od nedalekého kostela sv. Antonína z Padovy. Výhled na lázeňskou část města umožní návštěvníkům rozhledna Hamelika nedaleko Mariánských Lázní, která je vysoká 20 metrů a na jejíž vrchol vede 120 schodů.

pamatky.jpgZdroj foto: Nelly Matoušková/Žena-in

Více informací naleznete naOREA Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně

Reklama