Milujete sportovní vyžití a následné chvilky absolutního relaxu při lázeňských aktivitách? Pak se pojďte inspirovat! Přinášíme vám tipy do věhlasných míst pro pohodu a relaxaci, která jsou spjata se třemi obrovskými termálními komplexy!

 

Nabídku vám poskytuje cestovní kancelář SMART travel, se kterou žena-in spolupracuje a může ji doporučit

 

Bad Füssing je lázeňské městečko cca 30 km jižně od Passau nedaleko rakouských hranic. Jeho vznik i věhlas je úzce spjat se 3 obrovskými termální komplexy, díky nimž je Bad Füssing největšími lázněmi v Evropě. Je zde cca 10.000 m2 termální vodní plochy a cca 80 termálních bazénů.

 

Z termálů do termálů aneb Ryzí Wellness

 

Lázně 1 - Therme I

• 12 různých venkovních i vnitřních bazénů s různou teplotou (29-42 °C), masážními tryskami, sirné lázně atd.

• Unikátní Saunahof – 4 dřevěná stylová stavení na způsob statku uzavírající volný prostor mezi sebou. Jsou zde nejrůznější sauny, páry, aromatické sauny, sauna se senem, velký termální whirlpool, studený bazének s vodopádem, termální kašna, relaxační místnosti, čítárna s krbem, masáže, terapie

• Restaurace a velká louka s lehátky
• Pro více info klikněte zde   

bazény

bazény

+ sirné lázně

bazény

+ sauny

bazény

+ sauny

8 € za 5 hod

9,5 € za 5 hod.

16 € za 5 hod.

18 € za celý den

 

 

Lázně 2 - Therme II (Europatherme)

• poloha přímo u lázeňského parku, 3000 m2 termální vodní plochy

120 m dlouhý kanál se silným proudem s proměnlivou rychlostí, 5 vnitřních termálních bazénů, sirné lázně, 10 venkovních termálních bazénů, 40 masážních vodních lehátek v bazénech, 4 bazénky s masážními tryskami, bazén s atrakcemi

• Saunaparadise: plocha 1000 m2, 3 finské sauny, bylinková pára, 3 parní jeskyně, vířivka a masážní bazének, studený bazének, rasul (pára s peelingovým jílem natírajícím se na celé tělo), solárium s vodní postelí, balkón s lehátky, terasa, relaxační místnost, bar

• kavárna s terasou, internetová kavárna (pro hosty internet zdarma), střešní zahrada, louka s lehátky
• Pro více info klikněte zde   

bazény

bazény

+ sirné lázně

bazény

+ sauny

bazény

+sauny+rasul

bazény

+sauny+rasul

+sirné lázně

8,5 €

9,5 €

14 €

21 €

21,5

 

 

Lázně 3 - Therme III (Johannesbad)

4500 m2 termální vodní plochy

• vlastní termální minerální voda z hloubky 1.060 m (pramen Johannesquelle)

• 13 vnitřních a vnějších bazénů, masážní trysky, různě teplé bazény, sirné lázně, skalní vířivé lázně, lázně s mořskými vlnami, hypertermální lázně (léčení revma, 39 °C), plavecký bazén s chladnější vodou (24-30 °C), Kneippův studený bazének (lázeň nohou)

• Saunawelt: místnosti jsou různě naaranžované dle různých stavitelských kultur - osmanská komnata (50 °C), indická aromatická pára (46 °C), římské tepidárium (50 °C), 2 finské sauny (85 °C a 90 °C), inhalační pára s pramenitou vodou (60 °C), iglú – ledová jeskyně, relaxační zóny, solária atd.
• Pro více info klikněte zde   http://www.johannesbad-bad-fuessing.de/

bazény + sirné lázně

sauny

sauny +sirné lázně

10 €

8 €

14 €

Kromě lázní zde hosté mohou využít i bohaté kulturní a sportovní nabídky – různé koncerty, výstavy a přednášky, síť cyklostezek, golfové hřiště, turistické výlety, nordic walking atd.

 

Více informací najdete na stránkách cestovní kanceláře SMART travel zde:

http://www.smarttravel.cz/zajezdy/bad-fussing/