Pokud navíc momentálně prožíváte stresové období, jste nachlazení či denně vykonáváte fyzicky namáhavé činnosti, určitě oceníte koupelové soli od značky tetesept, jejichž produkty jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků, bez konzervačních látek, parafínů, silikonů a minerálních olejů. A navíc jsou veganské!

Malý velký pomocník

Malé sáčky s koupelovou solí vám určitě nemusíme představovat, jsou ideálně nadávkované podle každé koupele zvlášť. A pokud chcete být extra odvážní, můžete mezi sebou mixovat různé vůně a účinky, to je potom pořádná dávka relaxu!

Pokud vám aktuální změny teplot nepřinesly nic jiného než chřipku a nachlazení, sáhněte po dávkované koupelové soli tetesept Nachlazení, jejíž složení kombinuje eukalyptový, rozmarýnový, kafrový a tymiánový olej, které podporují pocit blaha v chladném ročním období a mají blahodárný účinek na dýchací cesty.

Cítíte se neustále ve stresu? Vyzkoušejte koupelovou sůl tetesept Proti stresu, která v sobě kombinuje levandulový, meduňkový a borovicový olej a mučenku, které účinně navracejí rovnováhu při stresu, zátěži a napětí. Koupelová sůl vám pomůže vypnout a najít vnitřní klid, který v dnešní uspěchané době tolik potřebujeme.

Jste neustále v pohybu a pociťujete, že vaše svaly a klouby potřebují dávku regenerace? Naložte se do vany a přidejte celý sáček dávkované koupelové soli tetesept Svaly a klouby. Sůl v sobě kombinuje amiku, rozmarýnový olej a olej ze skotské borovice. Tato kombinace byla speciálně přizpůsobena k úlevě namáhaných svalů a kloubů.

Pořádná dávka relaxace

Pokud vám nestačí dávkované sáčky s koupelovou solí a potřebujete pořádnou dózu plnou relaxační soli, pořiďte si 600 g koupelové soli, které vám budou v koupelně vždy po ruce.

Potřebujete vypnout a po dlouhém dni si užít pořádnou vzpruhu? Nejlepším pomocníkem vám bude koupelová sůl tetesept Hluboké uvolnění, jejíž složení kombinuje jasmín, citronovou trávu, bergamot a pomeranč. Toto jedinečné složení podporuje uvolněné celého těla a mysli!

Máte neustálé problémy se zády? Pak vyzkoušejte koupelovou sůl tetesept Záda a ramena, která podporuje zdravé svaly zad, ramenou a krku. Unikátní složení kombinuje jalovec, zimolez, zázvor a rozmarýn, které navozuje účinný pocit relaxace a prohřátí hřbetu, které zmírňuje napětí ve svalech.


Všechny produkty naleznete nově v dm drogerii.

  • tetesept Nachlazení, 80 g – 49,90 Kč
  • tetesept Proti stresu, 80 g – 49,90 Kč
  • tetesept Svaly a klouby, 80 g – 49,90 Kč
  • tetesept Hluboké uvolnění, 600 g – 199 Kč
  • tetesept Záda a ramena, 600 g – 199 Kč
Reklama