Dobrý den,
téma mě zaujalo, ale snad ani ne pro samotný rekord, utkvěl mi řádek "jste soutěživá?"


Měla jsem takový rok, fakt už nevím přesně, který to byl, ale může to být asi tak 7-8 let zpátky. Nejrůznějších soutěží se zúčastňuji pravidelně, baví mě křížovky, různé anketky, malinké soutěžičky, takže pořád někam píšu.., a ten rok, o kterém píšu, najednou přišel pošťák v lednu - začátkem ledna  a přinesl mi balíček - výhra asi tak v ceně 1 000 Kč, no do té doby jsem nic nevyhrála, a tak jsem měla  hroznou radost.

V balíčku byla kosmetika od ORIFLAME, skoro všechno jsem rozdala a bylo mi hezky.

Přišel únor, a najednou znovu balíček  - další výhra. Radost, závist kolegyněk v práci a zase asi za 1 000 Kč.

Následoval březen -  další výhra!  Ten rok jsem každý měsíc, opravdu každý měsíc obdržela výhru z  nějakého časopisu, vždy za 1 000 Kč.
(Poukázku na nákup, poukázku k odběru bot v určité částce, různé balíčky, oblečení z HIS - tenkrát jsem oblékla zeťáka, sebe a syna).

Někdy ten měsíc nebyl jen jedna, ale i z několika časopisů... dokonce mi jednou přišla výhra ze soutěže, kde jsem vůbec nesoutěžila a když jsem do toho časopisu zatelefonovala, že mi výhra nepatří, ujistili mě, že patří, že jsem v databázi výherců...

Přišel konec roku a s ním i konec výher. Od té doby uplynulo už asi těch zmíněných 7-8 let a podařilo se mi vyhrát asi 2x nějakou kosmetiku a šmytec, mám vybráno.

Dodnes to nemohu pochopit.

Přeju všem hodně radosti z výher, bylo to příjemné.

Zdenka


Tedy, Zdenko, to se mi v životě nestalo. Některé ž-inky tady čekají stále na výhru a on možná jen nepřišel jejich "rok". Tak vidíte, na každou jednou dojde. Ale u nás nestačí být v registraci, musíte soutěžit. Naštěstí u nás o něco hrajeme každý den!


Dnes si povídáme o rekordech.
Pošlete nám rekordně nevtipný vtip!
Napište rekordně dlouhý příspěvek na téma rekordy:
Sportovní, kuchařský, spací, erotický, zájezdový?
Máte rekord v domácí hádce? Tiché domácnosti?
Jaké to je, být rekordmanem? 
Strávila jste někde rekordní dobu?
Rekordní dobu jste strávila tichou domácností?
Hádáte se a trháte rekordy?

Měla jste  v něčem rekordní dovolenou?

Dnes s námi můžete soutěžit hned dvakrát. Pravidla dnešní nové soutěže, která potrvá do zítřejší 10. hodiny najdete tady. Dnes hrajeme o šampon s UV-filtrem pro maximální péči o vaše vlasy - Gliss Kur od Schwarzkopf.
Pravidla soutěže z pátečního odpoledne, která končí ve 12:00, jsou ZDE.
Co se u nás děje...

Tady je třetí (a poslední) část úlohy:

Kolik ponožek musel vzít Petr nejméně ze šuplíku, aby měl určitě alespoň dvě stejné barvy?

Odpovědi vkládejte do zítřejší 10. hodiny SEM. 
Pokud nenosíte ponožky nebo se nechcete šťourat v tom, kolik jich asi musel Petr vyndat, hledejte v dnešních článcích schovanou správnou odpověď. Jak je ukrytá si přečtěte tady.

Reklama