Milé čtenářky,

byli jsme všichni velmi mile překvapeni, když do mailu ještě po skončení soutěže přicházely další vaše zdokumentované rekonstrukce. Snažili jsme se vydávat ty zajímavější.

 

 

Příloha už z hlavní strany zmizela, protože ji vytlačila teď mnohem aktuálnější akce – příprava na podzimní nachlazení a splíny, ale pokud si chcete některé články připomenout, stačí klinout na TENTO ODKAZ.

 

Tramtadadá!

Tématické znamení nám ohlásilo slavnostní vyhodnocení soutěže.

 

Nezastíráme, že bylo náročné příspěvky vyhodnocovat. Hlavní cenu jsme se nakonec rozhodli udělit Janě za bezvadně zdokumentovanou rekonstrukci půdního prostoru. Práce se i u čtenářek setkala s úspěchem. Získává od nás velmi šikovný el. odšťavovač Clatronic do kuchyně  se dvěma nástavci a sympatickou „hubičkou“, ze které vše teče rovnou do skleničky nebo hrnečku nebo kam budete chtít a dárkový balíček od nakladatelství ERA.

 

Druhou cenu získává Martina C za svou dokonale zdokumentovanou rekonstrukci bytu.  Dostane od nás sérii publikací o bydlení od nakladatelství ERA, aby mohla ještě lépe zdokonalit svůj byt.

 

Pak jsme se rozhodli ocenit knihou z edice Dům a zahrada několik dalších došlých dopisů.

 

Netypickou rekonstrukci části plotu od Radky knihou Rekonstrukce bytu,

 

článek od Risiny knihou Barvy v bytě,

 

rekonstrukci kuchyně od Xantypy, která uvedla i cenovou kalkulaci, publikací Kuchyně, stejně jako dopis od Soni o makartové koupelně.

  

 

 

Všem výherkyním gratulujeme a těšíme se na další podobnou akci někdy příště!

 

Reklama