V  široké nabídce léčebných praktik občas narazím na cestu, kterou neznám. Na název nějaké neobvyklé praktiky, o které jsem dosud nikdy neslyšela. Jednou z těchto neznámých bylo pro mě rekonektivní léčení, které provádí v Čajovně u Cherubínů a které nepřímo souvisí i s krystaloterapií, kterou zde manželé Jan a Lucie nabízejí také.

leceni

Rekonektivní léčení jsem na vlastní kůži nevyzkoušela, ale krystaloterapii vyzkoušela jako dárek k svátku moje 20letá dcera. O zážitku samotném vyprávěla jako o velmi zajímavé a příjemné zkušenosti.

Čtěte také:

Podle Jana Cherubína, majitele čajovny, je rekonektivní léčení u nás zcela nová metoda energetického působení. Působí podobně jako Reiki, avšak oproti Reiki má mnohem více možností co do hloubky frekvencí a efektivity vyléčení. „Byli jsme se ženou oba zasvěceni do této praxe objevitelem těchto frekvencí, slavným doktorem Ericem Pearlem. Má žena toto léčení již úspěšně praktikuje od roku 2009, díky ní u mnoha lidí došlo k rychlé energeticko-spirituální akceleraci, zmizelo mnoho atopických ekzémů u dětí a také se podařilo zcela eliminovat vředy v těle jedné starší dámy. Pokud by se někdo chtěl s tímto systémem seznámit, tak pro tyto účely provádíme každou středu od 20:00 v čajovně hodinové ukázkové sezení, kde můžete pocítit kvalitu a úroveň těchto léčivých frekvencí zvaných Reconection,“ objasňuje Jan Cherubín

Jak probíhá takové zasvěcení? 
Nejvíce si o něm přečtete zde.

Nabízíte i  jiné léčebné  metody mimo reconektivní léčení?
Ano, také se zabýváme krystaloterapií. V tom nás vyškolila šamanka Alicia Hamm. Provádíme tzv. očistu aury a čaker indiánským způsobem, tj. křídlem z dravce a bílou šalvějí. Poté uložíme klienta do speciálně sestaveného lůžka z krystalů. Tyto krystaly jsou speciálně naprogramované s určitým záměrem léčit dotyčnou osobu. Léčený člověk může při terapii mít i významné vhledy a vize o tom, jaké je jeho pravé poslání v tomto životě.  

Jak jste se dostali k šamance Alicii?
Ještě v pražské čajovně jsem míval nástěnku, kam mi lidé nosili různé letáky. V té době jsem si řešil takové emocionální trauma. Jednoho dne se na mě Alicie usmívala z letáčku, kde byla pozvánka na seminář: Práce s emocemi - nebo tak nějak, ta fotka byla jako živá. Jeli jsme tam, prožil jsem tam opravdu tranformační chvíle, a nakonec jsme se s Alicií velmi sblížili.  Když seminář končil, odjížděla na  Kanárské ostrovy, kde bydlí. A nakonec všem řekla, že když budou lidé potřebovat, mohou přijít na terapii k nám. Mnoho nás naučila a vložila v nás důvěru. 

Ta krystalová lůžka, také je používáš? Třeba když tě něco naštve nebo se necítíš dobře.
Poslední dobou se přiznám, že na to nemám mnoho času - „kovářovic kobyla“. Všechno to jsou vlastně nějaké pomůcky vhodné pro určité vaše životní stádium a období, pro mě je v současnosti nejlepší meditace vleže nebo zírání do ohně.  

Ještě by mě zajímalo, máš představu, kolik polodrahokamů lůžko tvoří? 
Lůžko je tvořeno asi z 9 druhů a 3000 kusů  krystalů.

 O jaké  druhy krystalů se konkrétně jedná?
Jsou tam křiš´tály, ametysty, turmalíny, růženíny, avanturíny, citríny, sodality, selenity.

Ve Vaší nabídce jsou opravdu zajímavé techniky, máte ještě nějakou, kterou byste si rádi osvojili a poté nabídli dalším zájemcům?  
Má žena vyvinula vlastní unikátní metodu: Léčení 13 dimenzí - která jí přišla tzv. Chanelingem - věřím, že do budoucna ji bude předávat třeba formou nějakých seminářů.  

Reklama