Kolekce čokolád merci je jeden z dárků, kterým můžete říci své díky. A právě merci letos přišlo s originální  novinkou pro všechny, kteří chtějí vzkázat své díky také milými slovy a písničkou. Přes internetové merci rádio bude každý moci posílat zamilované a děkovné vzkazy svým známým spolu s krásnou písničkou.

Buďte originální! Může to být tip pro vašeho partnera pro dnešní den, svátek žen, slavné MDŽ! Ať vám pošle písničku s tím, jak vás má rád, ať vám pošle své vyznání!

Písnička na přání s osobním vzkazem – to přece potěší!

Stačí, když zadáte do prohlížeče www.merciradio.cz, kde vyplníte vlastní poděkování, vyznání nebo omluvu, vyberete písničku a čas, kdy ji chcete zahrát. Adresát dostane mail nebo sms s informací o čase, kdy si na merci rádiu bude moci poslechnout písničku (a váš vzkaz namluvený moderátorem) a také odkaz na www.merciradio.cz, aby se mohl připojit.

Díky za to, že jsi!  Děkuji, že zvládáš moje výkyvy nálad! Díky, že při mě stojíš i v těch nejtěžších chvílích! Odpusť mi!

Díky za podporu! Děkuji, že umíš odpouštět! Děkuji za lásk,u co mi dáváš! Buď se mnou! Děkuji za překrásný dárek! Děkuji za den, na který nikdy nezapomenu! Miluji Tě… 

Své díky můžete vyjádřit písničkou od února až do konce měsíce lásky (května).

Merci Radio

Reklama