kraska-z-indie-seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Priyanka Chopra Jonas je indická herečka a zpěvačka. V roce 2000 získala titul Miss World a o dva roky později se začala věnovat filmu; prvním z nich byl Thamizhan. V roce 2003 hrála ve svém prvním bollywoodském filmu The Hero: Love Story of a Spy.

Krásná herečka oblékla na premiéru třipytivé šaty od Halpen studio, které velmi dobře doplnila šperky od Bulgari. Správná byla také sázka na výrazné líčení očí, které podtrhlo nejen její indické dědictví v podobě mladistvé krásy, ale především tím správným způsobem zvýraznilo rysy obličeje. Na svém instagramu uvedla, že šaty, a hlavně jejich proměnlivá barva, jsou odkazem k jejímu charakteru Sati právě z filmu Matrix.

Premiera-kraska-matrix.jpg
Foto: Profimedia

Další filmové pokračování série Matrix mělo premiéru v San Francisku 18. prosince. Priyanka na červeném koberci pozdravila své kolegy a fanoušky namasté a poté pózovala fotografům po boku kolegů. Mezi nimi byl například Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick a další. 

V rozhovoru pro Late night show Privanka prozradila, že ji scénář nového Matrixu doslova uchvátil, a to až natolik, že ho během celého procesu přípravy na roli držela zamknutý v sejfu, aby si nikdo z jejích blízkých nemohl náhodou přečíst, jak příběh dopadne.

Zdroje: Profimedia, Instagram, The News, hindustantimes