Zjemňující gel na „ďolíčky“ (pomerančovou kůru), který optimalizuje stav kůže s aktivním účinkem kakaa.

Řekněte ano kakau a stop „ďolíčkům“ (pomerančové kůře)!

 

Biotherm používá kakao pro zeštíhlující účely. Že to nedává smysl? Kakao se vždy používalo pro svou vůni a sladkou chuť. V poslední době bylo kakao podrobeno rozsáhlým vědeckým testům, ze kterých se specialisté snažili vysvětlit jeho mnohanásobné biologické účinky a jeho bohatost v přírodních aktivních zlomcích obsahu.

Biotherm je uznávaným expertem v péči o pleť a zároveň i expertem v zeštíhlujících ošetřeních od roku 1964, kdy usiluje o co nejúspěšnější boj proti „pomerančové kůře“. V roce 2003 vytvořil Biotherm novou směs aktivních látek a výtažků pro přirozenou stimulaci zeštíhlujícího procesu a pro zlepšení vzhledu kůže postižené „ďolíčky“. Díky Celluli-Choc, zjemňujícímu gelu na celulitidu, vznikl nový přístup k zeštíhlení. Je určen všem ženám, které chtějí, aby zeštíhlující přípravek fungoval okamžitě, účinně a stoprocentně.
 

Celulitida není spojena jen s věkem, ale také s dědičností, životním stylem a hormonálními stavy (vyživovací nerovnováha, stres, sedavý styl života). Čím dál tím více se problém celulitidy dotýká většinou mladší generace (mladých žen ve věku 20-30 let), které jsou zároveň častějšími uživatelkami zeštíhlujících přípravků než starší ženy. Jednou z absolutních nutností, aby zeštíhlující produkt fungoval, je pravidelné užívání přípravku.

Uživatelka zeštíhlujícího přípravku od Biotherm Celluli-Choc  je pravděpodobně mladá dívka z města, studentka, manažerka nebo pracující na volné noze mezi 20 a 30 lety, která pečuje o své tělo a zdraví. Zná důsledky zdravé stravy a pravidelně cvičí. Má celulitidu, a proto používá zeštíhlující přípravky jako mnoho žen v jejím věku. Její hlavní touhy jsou: ztratit celkově pár centimetrů, zlepšit kvalitu své pleti a samozřejmě zbavit se celulitidy. Zeštíhlující produkt, který si vybírá, musí být značky, se kterou se cítí sebejistě.

CELULITIDA = UKLÁDÁNÍ NAHROMADĚNÉHO TUKU

Adipocyty (tukové tkáňové buňky) zvýší až 27krát svůj objem, aby provedly dvě základní role. První vytváří a ukládá tukové tkáně pomocí přeměny části tukových kyselin a trávicí glykózy v triglyceridy – lipogeneze (tvorba mastných kyselin). Druhá uvolňuje tukové buňky pomocí uložených triglyceridů v tukové kyselině a kvůli energii vrací zpět glycerol do organismu – lipolýza (hydrolýza tuků). Nerovnováha mezi těmito dvěma procesy může vést k poručení mikro-cirkulace a zapříčinit tak celulitidu.

 

Biologové značky Biotherm vypracovali vzorec, který opravdu funguje, účinkuje ihned a viditelně na „ďolíčky“. Usilovali o identifikaci největší inovační aktivní substance, která by posílila současný zeštíhlující proces. V závěru svého výzkumu prokázalo právě kakao, že jeho přírodní bohatství v aktivních substancích z methyl xanthinu (kofein  a theobromin) činí kakao důležitou a nezbytnou ingredienci, která vede k odstranění tuku. Studie in vitro jednoznačně prokázaly zeštíhlující účinek kakaa. Výzkum značky Biotherm využívá všechny kvality aktivní koncentrace kakaa (Caobromine®) a kombinuje ji s rostlinnými extrakty s detoxikačními a vasoaktivními vlastnostmi (gingko biloba, kola ořech a sericosid)  k vytvoření celkového zeštíhlujícího vzorce,  schopného aktivovat zeštíhlující proces.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S Celluli-Choc se narodil nový přístup k hubnutí

Okamžitý zvyšující efekt na kůži. Celluli-Choc  nabízí aktivní vzorec kombinace Sublim´Express efektu, který  okamžitě kůži zkrášlí. Směsi cukru, odvozené z kyseliny salicylové a polymer tenseru, smísí jejich vlastnosti, aby vytvořily okamžitý účinek na kráse pokožky. Pokožka je viditelně jemnější na pohled i na dotek.

Celluli-Choc je jemně perleťový gel s vůní citrusů, jantarové barvy, který upoutá na první pohled, až se ho chce  každý  dotknout a použít. Jeho ultra-osvěžující textura se lehce roztírá a okamžitě se vstřebává do pokožky bez masírování. Díky Celluli-Choc se stala zeštíhlující úloha skutečným „dobrým pocitem“ každodenní rutiny, chutí každého rána bez nějaké zvláštní námahy.

 

Klinické testy prokázaly výsledky:

Studie byly provedeny pod lékařskou kontrolou na 30 ženách trpících celulitidou na bocích a stehnech. Tyto studie byly sledovány a testy byly sestaveny po 10, 20 a 30 dnech ošetření přípravkem Celluli-Choc.

 

Cílově viditelná účinnost u dolíčků:

S pomocí klinických výsledků byli  lékaři  schopni kvantifikovat viditelný efekt na dolíčkovaném povrchu kůže. Celluli-Choc umožňuje progresivní úbytek pomerančové kůry. Otisky kůže byly vzaty z některých částí stehen ukazující prostory s celulitidou. Tyto fotografie byly přezkoumány tiskovým rozborem před a po aplikaci Celluli-Choc po 10, 20 a 30 dnech. Později byly udělány digitální fotografie. Celulitida byla v takových oblastech viditelně zmírněna.

 

Kvalita pleti:

Klinické výsledky také umožnily lékařům vyčíslit celkové kosmetické zlepšení pokožky: textura jemnosti a hladkosti. Tyto výsledky ukazují, že Celluli-Choc podstatně zlepšil oba dva základní znaky.

 

Názory testovaných žen:

60 žen ve věku 20 a 32 let s celulitidou jsou nejméně 1 rok pravidelnými uživatelkami zeštíhlujícího ošetření. Vyzkoušely Celluli-Choc, na který si vytvořily po měsíční zkoušce objektivní názor. Velká většina z nich souhlasila s účinností Celluli-Choc ve výsledcích a zároveň v prožití příjemného pocitu.

 

Změny a viditelné výsledky:

Po aplikaci zanechává pokožku jemnější a krásnější.

Den po dni jsou oblasti postižené dolíčky jemnější.

Smyslové potěšení získané během používání.

Lehce se roztírá.

 

Celluli-Choc - složení:

- aktivní obsah kakaa (caobromine) bohatý na substance z methyl xanthin. skupiny – kofein a theobromine

- rostlinné extrakty: sericode, kola ořech, gingko biloba

- Sublim´Express komplex (směsi cukru, polymer tenser a derivát kyseliny salicylové)

 

Doporučené použití:

Nanášet každé ráno na oblasti s celulitidou bez masírování.

 

 

Doporučená cena: balení 200 ml - 1 200,- Kč /  1 595,- Sk