Přečtetěte si, co všechno už reklamovala naše čtenářka s nickem lalica. A většinou úspěšně. Za její povzbuzující příspěvek děkujeme

Na reklamace jsem expert. Jsem zrozencem Vah a tak mám ráda spravedlnost a rovnováhu. Ta bývá narušena tehdy, kdy si koupím nějakou věc a zjistím, že " nefunguje" nebo má nedostatky. Většinu reklamací jsem dotáhla k zdárnému konci.

Před léty jsem zakoupila jogurty a v jednom z nich zcela chyběly velké kousky ovoce... Po napsání výrobci mi poslali bedýnku 24 ks jogurtů a v těch bylo ovoce požehnaně, možná byly vyrobeny speciálně pro naší rodinu.

V Tescu zakoupené polštáře byly po prvním týdnu používání samá " guča" a nedalo se na nich spát. Řetězec se nechtěl nechat, prý jsem polštáře vyprala a ještě vyždímala. No, to by jistě tyto nekvalitní výrobky nepřežily! Nedala jsem se a polštáře mi vyměnili.

Sportovní boty, které si syn koupil se začaly po měsíci loupat jako had. Šla jsem reklamovat. Po měsíci mi v prodejně řekli, že se reklamace zamítá. Já nakonec zjistila, že vůbec neposlali boty k reklamaci a peníze mi museli, ač neradi, vrátit.

Jediné, co jsem ještě nereklamovala, je jídlo v restauraci. Ale po dnešním zmrzlinovém poháru to asi brzy učiním. Jahodový kompot byl " rozmrašený", šťáva mdlá, nanukáč rozbředlý.... Vůbec jsem si nepochutnala. Nechtěla jsem v tom vedru dělat dusno, tak jsem si jen řekla, že sem příště nepůjdeme. Škoda pro ně, chtěla jsem v této restauraci udělat narozeninovou párty ke kulatinám manžela. Ten pohár byl jen " třešínkou na dortu", protože při zvěřinových hodech bylo maso z divočáka, jelena i srny zcela stejné , navíc vyschlé a okoralé.

Dcera jednou uvažovala, že bude reklamovat svého pejska. Koupila jej jako yorkšíra, dnes má 7,50 kg a rovněž na silki teriéra je příliš velký. Ale nakonec si Mikouše tak oblíbila, že jí je jedno, že je neoriginale" a reklamaci vzdala.

pes

porovnání?

... lalica

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Něco podobného se mi stalo s mým psem. Oba rodiče šampioni a na výstavě mu vyčetli tolik vad na kráse, že mi bylo až do pláče. Ale naštěstí jsem si ho nepořizovala proto, abych s ním brázdila výstavy, takže tahle byla první a také poslední. A svého psa miluji i s vadami.

Reklamujete, milé ženy-in? S odporem, nebo se v tom vyžíváte? Co jste naposledy reklamovala? Máte nějakou příhodu, nebo kuriozitu na téma REKLAMACE? Napište nám, poraďte, postěžujte si, pochlubte se. Dnešní téma je tu opět pro vás

redakce@zena-in.cz

 

Reklama