629dc395397facl.jpg
Foto: Profimedia

Ze střípků, které můžeme vidět, je patrné, že oba slavní rodiče, a zejména potom Kate, se svým třem potomkům velmi věnují a rádi s nimi tráví svůj volný čas. Třeba právě v kuchyni. Tam Kate vzala všechny děti – sedmiletou Charlotte, osmiletého George i čtyřletého Louise. Společně si užili plno zábavy u pečení muffinů s vanilkovou polevou a zdobením. Ty připravili pro místní komunitu v Cardiffu jako občerstvení na pouliční párty, která se konala u příležitosti platinového jubilea.

Všichni přiložili ruku k dílů. Například Louise pečlivě proséval mouku, Charlotte si troufla na rozklepávání vajíček a George na všechno se soustředěným výrazem dohlížel. Všechny děti si pak užily plno legrace při zdobení, při kterém byly pořízeny ty nejrozesmátější fotky.

Kate na pečení oblékla neformální a uvolněný outfit, který sestával z kostkované blůzky s volánky a perfektně padnoucích džínů. Vévodkyně už dříve prozradila, že čas trávený s dětmi v kuchyni patří mezi všemi k těm nejoblíbenějším. V pořadu A Berry Royal Christmas special například uvedla, že s dětmi v minulosti připravovala i těsto na domácí pizzu. Takzvaný pizza večer je jednou z jejich oblíbených tradicí a podle Kate je skvělé, že si každý může připravit pizzu podle svých chuťových preferencí. Ona sama má na vláčném těstě ráda třeba slaninu nebo jiné maso.

Zdroje: Instagram Duke and Duchess of Cambridge, US Magazine, A Berry Royal Christmas special

Reklama