Vzpomínáte na Báječný svět shopaholiků – film, v kterém hlavní hrdinka měla tak trochu problém s nadměrným utrácením? Vznikl rovněž podle knižní předlohy spisovatelky Sophie Kinsella, jež umí pohlédnout do ženského světa a vytáhnout z něj naše největší nešvary. Tu je to bezhlavé nakupování, jindy přehnaná posedlost prací či zbytečně malé sebevědomí. Právě to posledně jmenované trápí i ústřední postavu z nového filmu.
Film Dokážeš udržet tajemství?
Ona je prostě – taaak normální. Má vztah, v kterém si netroufá být upřímná, aby jej neztratila, má sny, o kterých se neodváží už ani snít. A má v sobě potenciál, o kterém neví. Alexandra Daddario, kterou známe například z cyklu Percy Jackson, je ve své roli dokonale nedokonalá. Vlasy, které si žijí svým životem, myšlenky, které vysloví jen v panické hrůze blížící se smrti. A ano, nemýlíte se, náhodou je zaslechne nejvíc sexy chlapík široko daleko, jenž je – a nic neprozradím, protože to je od začátku všem kromě ní jasné – jejím nejvyšším šéfem.

Vtipná jízda plná nervózních pochybnosti o vlastním já může začít. A ani trochu nás neurazí, že vše dopadne, tak jak má. To se zkrátka od romantických filmů očekává.
Film Dokážeš udržet tajemství?
Než půjdete do kina, položte si otázku, zda se chcete s kamarádkou jen pobavit po dvou deckách vína, nebo máte jako že vyšší ambice. Ano, i tento snímek může nenásilně mnohým ženám připomenout vlastní hodnotu (vtipně se o to nedávno postaral také film Jsem božská), ale mějte na pamětí, že nejde o nominace na Oscara, jen čistou romantiku. A dámy, jako dost významný bonus berme omamnou přítomnost dokonalého fešáka jménem Tyler Hoechlin, kterého ocení nejen jeho seriálové fanynky. Jak říká hlavní hrdinka: On je tak krásný, milý, bohatý a dokonalý jako by byl vyroben v laboratoři. A mohl by mít kteroukoliv ženu... Proč by chtěl zrovna mne? 

foto: BONTONFILM a.s.

Přečtěte si také: 

Reklama