• Každý jednotlivý prstýnek 27JEWELRY je vyroben na míru dle přání klienta, který se může nechat inspirovat rozmanitou nabídkou. Lenka Kerlická nabízí originální pojetí zásnubních prstenů – organickou obroučku s jedním vzácným kamenem, nebo signifikantní prsteny s clusterem, shlukem vybraných přírodních kamenů. Její zásnubní prsteny jsou vymyšleny tak, aby se daly harmonicky doplnit prstenem snubním, pohodlně k sobě sedly na jeden prst a přitom zachovaly ladnou organickou linii obroučky.

obrazek.png

5acdc67ea49d3obrazek.png
Z kolekce: Lenka Kerlická/27JEWELRY

 • Klenotnictví Rýdl, ryze český výrobce především snubních, zásnubních prstenů a dalších šperků působí na českém trhu od roku 1999. Jejich hlavním cílem je profesionálně odvedená práce a osobní přístup ke každému zákazníkovi

5acdcf55d42abobrazek.png

Z kolekce: Rýdl

 • Janja Prokić, česká designérka šperku, přichází se svou první kolekcí snubních prstenů. Kolekce se skládá ze dvou druhů prstenů. Větvičkových, které symbolizují společný růst a rozkvétání, a geometrických, které vychází ze stylizace kolekce ABRAKADABRA, ve které se Janja zabývala bílou magií. Originálním detailem a zároveň Janjiným podpisem je srdce na spodní straně zásnubních prstenů, které symbolizuje “srdce na dlani” a při žádosti o ruku se tak jedná o velice intimní projev lásky mezi dvěma lidmi. Prsteny jsou ze žlutého, bílého nebo růžového zlata.

5acdc808544eaobrazek.png

5acdc86acfba1obrazek.png
Z kolekce: Janja Prokić

  • Marry Me by Halada je první butik zaměřený čistě na svatební klenoty. Zdánlivě zaprášenou tradici připomíná řada neodolatelných produktů, jež zdůrazňují význam a hloubku rozhodnutí setrvat s tím druhým po zbytek života.

  5acdcea6f0012obrazek.png

  Z kolekce: Marry Me by Halada

  Uložit

  Reklama