Sněhová pokrývka je zde zaručená, 110 kilometrů lyžařských svahů a opět i letos lyžařská oblast, která patří k těm top desíti v Rakousku vůbec! Sezóna paní zimy začíná.

7. prosinec je jejím oficiálním otevřením.

26 milionů eur investovali v regionu do nové sezóny!

A to nejen do „speciálních efektů“, ale i do komfortu a bezpečnosti hostů, lyžařů. Poslední zimní sezóny v letech 2015/16 a 2016/17,  investovali v regionu Nassfeld do infrastruktury i do nové top moderní 6 sedačkové lanovky tzv: „Rudnigsattel“ s vyhřívanými sedadly, zlepšili ochranu proti zlému počasí nad hlavami lyžařů, rozšířili některé sjezdovky a přibyly zasněžovací děla. Nová lyžárna s vyhřívanými skříňkami přímo na sjezdovce, rozšíření systému lyžařských autobusů, to je vše, co pro hosty vytvoří příjemné dny na lyžích.  Kromě  toho  rozšířili i kapacity ubytovacích možností, což je také nezanedbatelný pozitivní krok pro turisty.

skaa1.jpg

Začátek sezóny: když si teď zarezervujete svůj pobyt v Nassfeldu dostanete zpátky 66 euro!

Novinkou je, že když si teď rezervujete pobyt na adrese: www.6aufderpiste.nassfeld.at, dostanete jako dárek 66 euro. Nabídka zahrnuje poukázku v hodnotě 33 euro na lyžařský pas a 33 euro je hodnota poukázky na Logis. Akce platí do 24. prosince 2016 u  rezervace pro dvě osoby.

Ale i pro ty, kteří si budou objednávat termín v  Nessfeldu od 16. do 18. prosince 2016 je číslo 6 šťastným číslem! Budou hrát v kostky „6 na sjezdovce“. Dvěma obrovskými hracími kostkami budou hosté házet na sjazdovce. Mohou vyhrát zajímavé ceny a přitom se hezky pobavit. Ten, kdo bude mít např. „Route 66“ může vyhrát občerstvení v některé ze šesti partnerských chat na svazích, dokonce i 6 denní lyžařský pas, a to pozor!! na ďaľších 6 let!

Otevření sezóny na Sonnenalpe v lyžařském středisku Nassfeld

Pro ty, kteří se ještě nerozhodli, s jakou výstrojí odstartují novou zimní sezónu, mají možnost přijet na Nassfeld Ski Opening-Event, a to 9. prosince lanovkou Madritschen Sesselbahn přímo na Sonnenalpe Nassfeld ideal. Různí výrobci lyží jako Head, Elan, K2 a Völkl pozývají na testování závodních i carvingových lyží. Testování doplní módní přehlídka aktuální zimní lyžařské módy.

V sedm hodin večer je ve „Wu“ v zóne hotelu přímo na Nassfeldu velká párty. Ale ještě před ní ledová šou na carving lyžích s doprovodem džezových hudebníků a autora písní Charlieho Armstronga nebo koncert britského hudebníka Jamesa Cottrialla.

skaa2.jpg

Velkoryse pro děti

Nassfeld nabízí pro rodiny s dětmi mnohé novinky, které je potěší. Pod mottem „Nassfeld Ski Surprise“ jsou děti do desíti let na lyžování pozvané. Od 7. do 24. prosince 2016 mají maličký lyžařský pas zdarma a taky ubytování v pokoji svých rodičů, nebo s babičkou a dědečkem, včetně stravy. S  balíčkem „Nassfeld Ski Surprise“ je možné ve stejné době  využít také starostlivost o děti a lyžařský kurz za zvýhodněnou cenu 29 euro na den. Akci „Kids Surprise“ prodlouží pro děti  pod 10 let,  a to každou sobotu po celou zimní sezónu, s možností denního lístku na lyže v hodnotě 10 euro.

Více i na: www.nassfeld.at/pauschalen

Samozřejmě, mysleli i na mládež, Je tu více než 20 hot spots s volným přístupem na wifi. S jedním heslem se každý dostane  rychle a zdarma k informacím z celé oblasti: freeride areál, akce, halfpipe možnosti a další informace.