Strukturu vlasů může narušit mnoho vnějších vlivů: vysoušení fénem či kulmování, letní slunce anebo mořská voda. Dochází pak k úbytku keratinového proteinu, který je základní složkou každého vlasu. Poškozen je nejprve povrch vlasu - následkem jsou hrubé vlasy bez lesku, které se obtížně se rozčesávají. A pokud nejsou vlasy ani v tomto momentě regenerovány, může být poškozena samotná struktura vlasu. To se pak vlasy třepí, lámou a nevypadají zdravě.

Odborníci značky Gliss Kur nyní představují inovaci v regeneraci - Gliss Kur Ultimate Repair - vlasovou péči s trojnásobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu, díky níž se regeneruje vnitřní struktura vlasů a zároveň i jejich povrch. Takže i extrémně poškozené vlasy mají šanci.

Co je Komplex tekutého keratinu?

gliss

Jde o kombinaci Cell Repair a Surface Repair technologie. Jak to funguje? Technologie Cell Repair regeneruje vlasy hluboko v jejich struktuře pomocí bílkoviny, která je shodná s vlasovým proteinem. Technologie Surface Repair působí na povrch vlasu. Vyplňuje poškozená místa, a tím vlas zaceluje a uhlazuje. Kombinace těchto dvou technologií přináší účinnou regeneraci dokonce i pro suché a extrémně poškozené vlasy.

NOVINKA - Dvoufázové kúry pro regeneraci + lesk

Tyto jedinečné bezoplachové přípravky rozšiřují portfolio značky Gliss Kur. Díky složení ve formě dvoufázového spreje vlasy zregenerují a zajistí jim současně i mimořádný lesk. Kúry pro regeneraci + lesk jsou dostupné ve variantách Gliss Kur Ultimate Repair a Gliss Kur Liquid Silk.

Pokud nepatříte mezi ty, které trápí suché a velmi poškozené vlasy, vybírejte z ostatních řad značky Gliss Kur. Všechny nyní obsahují Komplex tekutého keratinu a jsou připraveny bojovat za zdravě vypadající vlasy. :-)

gliss

 

Více informací najdete ZDE.

Reklama