Foto: Profimedia

Regé-Jean Page se narodil v Londýně, ale dětství strávil v Harare v Zimbabwe. Žil tam do svých 14 let. V rozhovoru pro Interview Magazine v roce 2016 řekl: „Žil jsem dlouho v Zimbabwe, ale moje rodina byla roztříštěna do všech koutů světa. Mám příbuzné v Jižní Africe, Austrálii, Švédsku, Grenadě, na Floridě. Takže v takovém případě se občas zastavíte všude a pomalu si rozšiřujete obzory. Domov je relativní pojem. Domov je všude, kde jsou vaši lidé a kde zapadáte.“
 
Na střední školu se Page vrátil do Anglie. Během studií však čelil mnoha těžkostem. „Není snadné si jako mladý v tomto prostředí vytvořit identitu. O to víc, když jste míšenec,“ řekl pro Interview Magazine.

Foto: Netflix

Jako mladý se Page stal členem punk-rockové kapely, kde hrál společně se svým mladším bratrem. „Jako teenagera mě myšlenka pobíhat a křičet na lidi velmi lákala. Útěchu jsem našel v agresi, v prorážení falešných zdí a náročných normách,“ svěřil se pro The Fall Mag. Pro Interview Magazine popsal punkovou hudbu jako „hlasitou rozzuřenou spravedlivou kytarovou hudbu, kde se křičí na lidi s různými barvami vlasů“.

V poslední době kolují zvěsti o tom, že by Page mohl být další Jamesem Bondem. Na tyto spekulace herec reagoval v pořadu Jimmyho Fallona The Tonight Show, kde řekl: „Internet přemýšlí o mnoha věcech, a tohle je jedna z těch příjemnějších.“ Tato spekulace je pro něj prý něco jako odznak za zásluhy.


Page má velmi zvláštní chutě. Jedním z jídel, které si oblíbil, je borůvkový bagel se smetanovým sýrem a třešněmi z konzervy. Herec se o něm zmínil v rozhovoru pro InStyle. „Je to něco jako podivný bagetový tvarohový koláč, který je tak špatný, až je dobrý,“ řekl.
 
Pokud se vám zdá, že jste tohoto herce už někde viděla, možná jste ho zahlédla zrovna v první části Harry Potter a Relikvie smrti. Ačkoliv se ve filmu mihne jen na chvíli, opravdu je to on. Fanouškům na Twitteru potvrdil, že si v oblíbeném snímku zahrál komparz.

Foto: Profimedia

Reklama