Není to káva ani čaj, přesto si tento lahodný nápoj zamilují příznivci obou táborů. Red espresso je nápoj, který hraje podle pravidel kávy.  Obsahuje 5x více antioxidantů než zelený čaj, pomáhá posilovat imunitní systém a má také zklidňující účinky na centrální nervový systém a antialergické a antiastmatické vlastnosti.

Pozitivně ovlivňuje zažívání, skvěle chutná a neobsahuje kofein. Vychutnat si jej můžete v nekonečné řadě lahodných nápojů - například v podobě red latté, red cappuccina, red espressa či v mnoha studených nealkoholických, ale i alkoholických variantách (např.  fresh red nebo red draggon).redespresso

Od ledna se navíc příprava velmi zjednoduší! Red espresso bude totiž k dostání v kapslích kompatibilních se systémem Nespresso. Další lednovou novinkou je REDESPRESSO POWDER (prášek) pro dochucování sladkostí.

Novinka REDESPRESSO KAPSLE – pro majitele kávovarů Nespresso

redespresso

Abyste si tyto lahodné nápoje mohli vychutnat i v pohodlí domova či v kanceláři, přichází nyní na náš trh i REDESPRESSO v podobě kaplí. Nápoj z nich tak jednoduše během několika vteřin připravíte ve svém domácím Nespresso kávovaru a budete si moci vychutnat jedinečné Red espresso. Navíc díky vlastnostem rooibosu podpoříte své zdraví a posílíte imunitu.

Novinka REDESPRESSO POWDER – zdravý prášek k dochucení a obarvení (nejen) sladkostí

Kdo by alespoň někdy nesnil o tom mlsat zdravě? Pokud si tedy nechcete odpírat sladké pochoutky, pomozte si při jejich přípravě právě REDESPRESSEM. Momentálně na náš trh totiž přichází speciální prášek, který je přímo určený pro dochucení sladkého pečiva.

redespresso

Ať profesionál či hospodyňka, která peče doma jen tak pro radost, jistě ocení REDESPRESSO POWDER, jedinečný prášek na dochucování sladkostí a nejen jich. RED RAW CHEESECAKE či bábovka dochucená a obarvená REDESPRESSEM mají nenapodobitelnou chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sladkého. Zdravotní benefity jsou pak už jen pověstnou třešničkou pro vaše potěšení.

Prášek neztrácí nic z jedinečnosti red espressa, vaše sladké pochoutky získají díky němu nový rozměr a hlavně budete moci hřešit zdravě! Vše je totiž bez kofeinu, umělých barviv, sladidel i jiných přísad a konzervačních látek.

redespresso

Co je REDESPRESSO?

  • REDESPRESSO se vyrábí pouze z nejkvalitnějšího ručně sbíraného čaje rooibos, který roste na jediném místě na světě – v pohoří Cederberg v Jihoafrické republice
  • má patentovanou přípravu, díky které má vyšší obsah antioxidantů než čaj z rooibosu
  • neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani přísady
  • je přírodně 100% bez kofeinu, na rozdíl od bezkofeinové kávy, která se vyrábí chemicky
  • REDESPRESSO obsahuje látky urychlující regeneraci svalů, proto je hojně využíváno i vrcholovými sportovci po celém světě. Velkým milovníkem REDESPRESSO je i Jiří Zídek ml., který byl prvním českým hráčem v americké NBA.

Více na www.redespresso.cz

redespresso

Reklama