Na tohle téma jsem se těšila a prostě musím Daně přispět.
Nikdy jsem hrníčky nijak moc „neprožívala“, doma jich mám docela dost a většinou si jeden v nějakém delším či kratším časovém úseku oblíbím a piju jenom z něj. Tedy dva. Jeden na kávu a druhý na čaj.

Nedávno mě nadchly tyhle luxusní porcelánové hrníčky, měla jsem na ně velký zálusk, ale nakonec, nevím proč, jsem si je nekoupila. Mrzí mě to, protože se mi líbí pořád, ačkoli uznám, že pro většinu lidí už je něco takového „trochu moc“. Mají ho ještě v růžové a béžové variantě a prodává se i klasický šálek s podšálkem na čaj... Nádhera. Musím se zase v onom obchodě někdy pokochat. :)

pip studio

Co jsem ale chtěla napsat hlavně: Nenapadlo by mě, že budu tak citlivá na to, když si někdo půjčí můj hrnek v práci. Mám tu taky dva - jeden na kávu, jeden na čaj. Nejsou to žádné designově hodnotné kousky, to vůbec ne, ale přesto jsem si je oblíbila a z jiných nepiju.
No a můžou mě ČERTI SEBRAT, když přijdu do kuchyňky a jeden z nich tam není! Anebo minule, v mém hrnku na čaj si někdo louhoval lógrové kafe! Strašné!

Zneužiju tedy trošku dnešní téma a dám na závěr „poslední varování“ mým drahým kolegům: Kdo se z mého hrnku napije, tomu huba upadne! :)

Reklama