My jsme měli možnost v redakci spolu s našimi čtenářkami testovat zmrzliny Prima, protože nám tato značka poskytla plný mrazák skvělých zmrzlin. V rámci naší redakční akce, charitativního bazárku měly možnost zmrzliny ochutnat i všichni, kdo se v redakci zastavil. Zmrzlina byla pro tyto účastníky potěšením a zároveň osvěžením v horkých dnech, které nyní panují. Léto a zmrzlina, to je skvělá kombinace!
 
Jak se nám testování líbilo a jak nám zmrzliny prima chutnaly? Přečtěte si naše recenze a doporučení.
Co jsme testovali?
5d1c780cc3bc1obrazek.png

  • Mrož třešně
  • Mrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni
  • Mrož Až na dřeň maracuja a broskev v meruňkové dřeni
  • Pegas In Joy Coconut
  • Pegas In Joy Nuts
  • Pegas Premium salted caramel
  • Prima Hořická trubička
  • Paráda jahoda

Žaneta Podlahová
Jelikož miluji kokos v kombinaci s čokoládou, volba byla jasná: Prima Pegas In Joy Coconut. Na této zmrzlině je zvláštní, že poleva není na skus křupavá, ale měkká, na což nejsem zvyklá. Zmrzlina vyniká krémovou lehkou chutí a není příliš sladká. Naprostá symfonie chutí! Rozhodně doporučuji všem kokosovým nadšencům!
 5d1c7b21331d8obrazek.png
Veronika Bulánková
Mít celý týden k dispozici mrazák plný Prima zmrzliny, to byl pro mou duši splněný sen a pro mou postavu noční můra. Naštěstí jsem zjistila, že novinka Mrož Na dřeň má jen pár kalorií, takže je to mlsání bez výčitek. Kombinace meruňky, broskve a marakuji mi moc chutnala a ve vedrech skvěle osvěžila. Ze smetanových druhů si mě získal Pegas In joy Coconut. Všechno s kokosem musí okamžitě ke mně. Zaujala mě hlavně netradiční poleva. Na nanuku nebyla klasická čokoláda, která by při kousání odpadávala, ale příjemná čokoládová pomazánka, která mi připomínala ztuhlou nutellu. Pro mě jednoznačný favorit letošního léta. Uděluji mu řád zlatého nanuku.
 
Marta Kratochvílová
Zmrzlina Prima je jedna z mých nejoblíbenějších. Miluju jejich Ruskou zmrzlinu. Tu jsme tu k testování sice neměly, ale zato tu byl Pegas Slaný karamel, což je jedna z novinek a ten mě nadchl. Slaný karamel miluji, ať je kdekoliv. A tahle zmrzlina byla moc dobrá. Také mi chutnal Pegas In Joy Nuts. Ořechové zmrzliny a nanuky moc nemusím, ale tento mě mile překvapil. Z ovocných je mým favoritem Mrož Až na dřeň. Navrchu chutná jako klasická dřeň Mrož a uvnitř jako nanuky mrož. A je bez čokolády, takže skvělá volba třeba pro vegany nebo někoho, kdo nesmí čokoládu třeba kvůli zvýšené kyselině močové v krvi.
 
Michaela Malečková

Ochutnala jsem dvě zmrzliny a to Pegas Premium Nanuk slaný karamel a Mrož až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni. U slaného karamelu mě překvapila jeho příjemná chuť a sametová konzistence – výborná kombinace. A Mrož ten nemá chybu jako vždy, oceňuji že je bez čokolády, je tím pádem velkým osvěžením v těchto horkých letních dnech.5d1c7acebd2fcobrazek.png

 
Klára Křížová

Na zmrzliny Prima jsem se moc těšila, mám je ráda a léto bez zmrzliny si nedovedu představit. Mám ráda Mrože a Hořické trubičky. Letos mi moc chutnala Prima Pegas In Joy Coconut! Mám ráda kokos, takže za mne je to jasná volba a doporučuji vám ji ochutnat! Super je také Prima Pegas In Joy Nuts! Ztotožňuji se s popisem zmrzliny: Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu. Jakmile se dotkne jazyka a nepochopitelně krémová poleva se vám začne rozpouštět v ústech, projede vámi vlna vzrušení a vy budete chtít jednoduše víc a víc.

5d1c7af3cb07aobrazek.png

Jitka Turková
Za mne je jednička Mrož třešně, tahle zmrzlina mne nadchla! Kousky třešní, zmrzlina nebyla přeslazená, prostě paráda. Velmi dobrá je i Prima Pegas In Joy Coconut, kokosové dobroty mám moc ráda a kokos k létu neodmyslitelně patří. Všechny zmrzliny Prima byly skvělé, letošní novinky se velmi povedly.

5d1c7b47adbfbobrazek.png
 
Další recenze se dozvíte ve článku, který připravujeme
 
Chcete se dozvědět více o novinkách? Seznamte se s nimi, více najdete na této stránce.
5d1c786774914obrazek.png

 
Naše články:

 Více na PRIMAZMRZLINA.CZ
5d1c77842b93dobrazek.png

 

Reklama