Právě na našich stránkách probíhá testování WC bloků Domestos. Do testování se zapojí vybrané čtenářky, spřátelené blogerky a redakce. Péče o toaletu patří mezi každodenní úklid domácnosti, proto se nám testování velmi hodilo. Voňavá toaleta zářící čistotou je pro každého velmi příjemná.

Při testu jsme mohli vyzkoušet 3 druhy WC bloků Domestos Power 5 (nové WC bloky Růžová Magnolie a Levandule a WC blok Borovice ) a WC gel Domestos 24H PINK FRESH.

domestos

Jak naše testování dopadlo?

 Klára Křížová

Pro mne je úklid toalety vždy kombinací účinku gelu a WC bloku. Mám ráda bloky v závěsném pouzdře, přijde mi, že díky správnému zavěšení pak dobře funguje a uvolňuje vůni a omývá toaletu. Některé nalepovací bloky se mi vůbec neosvědčily. Po pár spláchnutí byl gel pryč. Tyto WC bloky Domestos Power 5 jsou super – dobře drží, při spláchnutí se nacházejí v proudu vody, dostatečně pění a hezky voní. Pink gel také nezklamal, je to pro základ hygieny toalety. Jsme větší rodina, takže tyto produkty používám dost často. WC bloky Domestos Power 5 voní všechny pěkně, nyní mne oslovila růžová magnolie.

Klára Tichá

Za mě jednoznačně je novinkou číslo jedna levandulová vůně nových WC bloků Domestos Power 5. Pokud máte rádi levandulové vůně a produkty, pak ji vyzkoušejte i ve spojení s WC bloky.

Věra Forejtová

Úklid toalety provádím několikrát týdně, takže se mi produkty Domestos opravdu hodily. Patří k mým oblíbeným značkám, které často kupuji. Všechny vůně WC bloků jsou hezké, příjemně voní, bloky dlouho vydrží a dostatečně pění.

 domestos

Těšíme se na recenze čtenářek, které zpracujeme do dalšího článku

Náš článek:

Více se o přípravcích Domestos dozvíte ZDE

Reklama