Vše jsme testovaly jak při tréninku na běžecký závod, tak přímo na červnovém T- Mobile Olympijském běhu v Praze na Petříně. Jak jsme byly s testovanými sportovními doplňky spokojené? Přečtěte si naše recenze.

Veronika Bulánková

Běžecké pouzdro na mobilní telefon od Yenkee mi skvěle vyhovuje. Na můj telefon sedí jako ulité a je z materiálu, který rychle uschne, i když ho propotím. Oceňuji praktickou kapsičku, kam se mi vejde klíč od domu, a také kapsičku na kartu. Nosím v ní tramvajenku, kdybych náhodou už nemohla kvůli vyčerpání doběhnout domů.

Také jsem při sportu otestovala bezdrátová sluchátka. Jejich zprovoznění zvládne i takový technický antitalent, jako jsem já. K telefonu se připojily během několika sekund. Zvuk odpovídá ceně. Jsem ráda, že při sportu a zejména při běhu můžu pohodlně poslouchat muziku, kterou mám ráda.

Klára Křížová

Někdy mám při běhu náladu poslouchat hudbu, takže potřebuji pohodlná a spolehlivá malá sluchátka, která při běhu nepřekáží a splňují komfort. Sluchátka s mikrofonem od Yenkee docela dobře sedí v uších, kromě muziky můžete přijmout hovor z telefonu, sluchátka mají mikrofon. Jsou malá, drobná a dostačující.

V podstatě neběhám bez praktické ledvinky, kam si dám telefon, kapesník, klíče a pár drobných. Bez ledvinky si připadám jako bez ruky. Raději volím ledvinky, které se upínají kolem pasu než ty na ruku. U ledvinky od Yenkee oceňuji nepromokavý materiál, protože v přírodě mne občas přepadne nejen deštík, ale i pěkný liják. Ledvinky nosím i když jedu na kole, mám je ráda. Velikost a využití ledvinky od Yenkee hodnotím kladně.

Karolína Waberová

Nikdy bych neřekla, že se něco s názvem outdoorová běžecká ledvinka stane součástí mých běžných outfitů, ale stalo se! Nejprve jsem si myslela, že jí budu využívat jen na běhání, a tak jsem si jí poprvé vzala na T–Mobile Olympijský běh, který jsme běžely s kolegyněmi. Její praktičnost mě zcela dostala! Přes gumovou folii lze bez problémů ovládat, což jsem ocenila, protože nám také trochu sprchlo. Všechny tyto výrobky včetně sluchátek vypadají dost futuristicky a mě se tento styl líbí. Proto jsem jí začala nosit i na výlety na kolech, ale měla jsem jí například na festivalu. Více na

Na sluchátkách Yenkee Groove se mi líbí nejen vzhled, ale hlavně zvuk. Hrají mnohem lépe než bezdrátová sluchátka jiné značky, které mám doma. A navíc Yenkee jsou ještě o něco levnější. Poměr cena výkon je tedy více než výhodná. Oceňuji kabel, kterým se nejen nabíjí, ale v případě vybití je můžeme využívat i připojené kabelem. Dotykové ovládání funguje bez problému a stejně tak připojení přes bluetooth. Jen mi trvalo chvilku, než jsem přišla na to, že se musí tlačítko na pravé straně dlouze podržet, dokud nezačne blikat. To ale jen kvůli tomu, že jsem si nepřečetla jednoduchý návod. V neposlední řadě ode mě získávají bodíky za skladnost, protože se ve složeném stavu vejdou i do malé kabelky.

Žaneta Podlahová

Jelikož jsem běžec začátečník, tak jsem velmi ocenila sportovní pouzdro na mobilní telefon a kvalitní sluchátka na testování. Sluchátka se vyjímají nejen svým jemným, velmi elegantním designem, ale také svým zvukem. Hudbu ze sluchátek si užívám více než kdy jindy. Navíc oceňuji fakt, že tvar sluchátek nejsou ve tvaru špuntu, které mi v uších nikdy nedrží, ale ve tvaru mušle, díky kterému jsou sluchátka velmi pohodlně nošena. Kabel se kupodivu nezamotává, tudíž každé ráno nečelím rozhořčení z rozmotávání a jsou na něm obsaženy tlačítka ztlumení či naopak, což oceňuji hlavně při běhu. V doprovodu s pouzdrem na mobilní telefon jsou příjemnými sportovními, a hlavně praktickými doplňky.

Více o produktech se dozvíte zde.
 

Reklama