62f3aa837b03fobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Redakční testování špekáčků, klobás a marinovaných mas jsme si užili. Jakou máme pro vás inspiraci?

Naše oblíbené testování a grilování jsme zrealizovali na začátku srpna a tentokrát jsme se vydali na nákup pro grilování do PENNY. Nakoupili jsme vše, co jsme chtěli a potřebovali a pak jen stačil rozpálit na redakční zahrádce gril, udělat poslední přípravy a počkat na pozvané hosty – testerky a testery.

Spolu se čtenářkami a influencerkami jsme testovali ugrilované Výběrové špekáčky Řezníkův talíř, od privátní značky Na Gril!, pak Zámecké párečky s restovanou cibulkou, Bílou klobásu s rajčaty, Pikantní klobásu, Párečky s nivou a Jánošíkův oštěpek uzený. Z marinovaných mas to byla marinovaná kuřecí prsa, marinované stehenní řízky a marinovaná vepřová krkovice. Na závěr jsme jako lehký letní dezert nakrájeli žlutý a oranžový meloun z PENNY, který je velmi chutný a oblíbený.

Co na testování říkáme my z redakce? Přečtěte si naše postřehy a tipy.

62f3ab545de49obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Jitka

Grilovací akci s PENNY jsem si opravdu užila. Pochutnala jsem si. Mám-li něco více pochválit, tak to budou špekáčky. Zaujaly mě grilované Zámecké párečky s restovanou cibulkou a Párečky s nivou. Tortilla s marinovaným kuřecím byla výborná. Ačkoliv kuřecí prsa moc nemusím a ani je nekupuji, (bývají většinou suchá), v česnekové jogurtové omáčce byla krásně šťavnatá. Prima recept! Marinovaná kuřecí stehna i marinovaná krkovička nezklamala, dobře naložená, a hlavně bez práce. Přílohy v podobě salátů byly vynikající. Jánošíkův uzený oštěpek byl top. Závěr v podobě melounů příjemně osvěžil.

62f3aae6680dfobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Marta

Grilování je fajn, obzvláště pak, když je na výběr z tolika skvělých produktů. Mým favoritem byla marinovaná kuřecí prsa a marinovaná vepřová krkovice, kterou nepohrdnu nikdy na žádné grilovačce. Ta je vlastně asi mým největším favoritem ze všeho. Byla opravdu moc chutná a velice šťavnatá. Nakonec bych ještě vyzdvihla Párečky s nivou a Jánošíkův uzený oštěpek. Ale jelikož nejsem příliš na uzeniny, tak jak už jsem psala, vede u mě maso.

62f3aafba145fobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Vendula

Sejít se na skleničku po práci je vždycky prima, zvlášť, když se griluje na našem redakčním dvorku. Tentokrát jsme testovali klobásky, špekáčky, sýry i marinovaná masa, vše od PENNY. Ochutnala jsem snad téměř vše, klobásky mě nezklamaly žádné, špekáčky byly perfektně křupavé a nepřesolené, ale nejchutnější pro mě byla marinovaná kuřecí prsa zabalená společně se zeleninou do tortilly. Pochutnala jsem si moc a užila příjemné grilování. 

62f3aab52af14obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Michaela

Celá akce grilování s PENNY se báječně vyvedla. Počasí nám také přálo, a tak nic nebránilo si vychutnat dobroty PENNY na gril. Ochutnala jsem od každého trochu, klobásky, párečky i marinovaná masa. Vše bylo výborné, ale nejvíce mě zaujala marinovaná vepřová krkovice. Potěšila mě i osvěžující tečka nakonec v podobě oranžového a žlutého melounu.

62f3aadd424fcblobid0.png
Foto: Michal Protivanský

Klára

Grilování miluji, a proto jsem ráda, že mohu ochutnat nové věci. Inspirace z PENNY mě oslovila, jak marinovaná masa, tak uzeniny byly velmi chutné. Musím vyzdvihnout Výběrové špekáčky, které jsou jak složením (80 % masa), tak chutí velmi dobré. Grilování jsem si užila, stejně jako ostatní kolegyně z redakce.

Myslíme, že naše inspirace je velmi dobrá – vše, co jsme s kolegyněmi ochutnaly, můžeme doporučit.

62f3ab7a421b3obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na Recepty a rady pro grilování od Martina Škody.

Náš tip:

Víte, že PENNY nabízí skvělé špekáčky privátní značky Řezníkův talíř? Jsou vítězem prestižního spotřebitelského testu deníku BLESK. Řezníkův talíř nabízí široký sortiment kvalitních a chutných šunek, salámů a uzenářských výrobků. Většina z nich je vyráběna v České republice. Pokud milujete opékání nebo grilování špekáčků, pak je to určitě dobrý tip na vyzkoušenou kvalitu. My jsme je ochutnali a jsou opravdu vynikající – dle recenzí jednotlivých testerek.  

razitko.gif

Více na www.penny.cz

Naše články:

Reklama