Také neradi myjete okna? Oceníte super pomocníky? Pak si přečtěte naše výsledky testování akustěrky Kärcher Window Vac WV5 premium!

karcherMíša Malečková

Měla jsem možnost vyzkoušet Kärcher Window Vac WV5 premium. Mytí oken v celém domě jsem snad nikdy nezvládla tak rychle a kvalitně. V zápalu jsem umyla nejen okna, ale i veškeré skleněné plochy a dokonce i dlaždičky. Nic nestékalo, nic jsem nemusela leštit, žádné tahaní kbelíků, hadrů a čisticích prostředků.

Kärcher Window Vac se velmi dobře a jednoduše ovládá a zvládne to s ním kdokoliv, tak že i já, která jsem technický anti talent. Výdrž baterie je dostatečná, protože práce s Kärcher Window Vac jde úžasně rychle. Pro mne je to skvělý pomocník, na kterého nedám dopustit. Myslím, že kdo ho zkusí, už ho nedá z ruky.

 

Klára Křížová

Mytí oken zvládám docela rychle a to díky dobrým přípravkům na mytí a díky dobré mechanické stěrce. Když jsem vyzkoušela akustěrku od značky Kärcher, pochopila jsem, že to jde ještě lépe a že se mytí oken díky tomuto pomocníkovi posunulo o level výš. Jsem naprosto nadšená, je to skvělé. Všem doporučuji vyzkoušet. Rychlost, pohodlí, žádné kyblíky s vodou a mokré hadříky. Je to velmi snadné – prostě jen nabitou stěrku přiložíte k oknu a plynulým pohybem směrem dolů čistíte okno, odsajete vodu s nečistotami. Když je nádobka na špinavou vodu plná, jednoduše se vylije a vypláchne. Prostě super vynález!

karcher

 

karcherDo testování se zapojila i naše redaktorka Elly, která svou zkušenost popsala i na svém blogu zde: www.bohynekuchyne.cz

Nemám ráda mytí oken. A tak si ho ulehčuji, jak se dá. Třeba šikovným pomocníkem Kärcher.

Už jsem o tomhle šikovném pomocníkovi slyšela od kamarádek. Která si ho pořídila, je nadšená. Až se konečně dostal do rukou i mně. Když jsme si vymýšleli rodinný dům, chtěla jsem za každou cenu okna členěná venkovními příčkami. Ty, které byly uvnitř skel, se mi prostě nelíbily. Okna jsou krásná a nevolila bych jinak. Jen jejich údržba není nic moc Každé okno má minimálně 9 menších čtverečků, to znamená 18 čtverečků z obou stran a 72 rožků na každém okně. Hrůza!!! Jsem lemra líná, okna myju jednou ročně. Nebo když už přes ně fakt nevidím. Takže některé i dvakrát ročně. A pak mám velkou radost kolik je doma světla. Přísahám a slibuji, že když mi bude pomáhat Kärcher, tak budu okna mýt pravidelně. Protože díky němu mě fakt žádné rožky v okně nerozhodí.

Postup práce je jasný. Natočila jsem vám krátké video. Manžel je netechnický typ, fotit a točit mu nejde a tak jsme si vyměnili role a stal se z něj myč oken. Jinak to nedělá. Fakt ne!

Video zde:

Do nádobky u nástřikové lahve naplníte vodu s mycím prostředkem. Na této láhvi je čistící hadřík z mikrovlákna a vy nastříkáte vodu na okno, vyleštíte. Vyměníte za odstavač a vodu z okna jednoduše odsajete. A je to! Snadně to zní, snadné to je.

Aku stěrka Kärcher WV5 Premium má nabíjecí baterii, která na jedno nabití vydrží až 20 minut. Není to málo. Za tuhle dobu máte umytou většinu oken v domě a rozhodně všechna okna v bytě.

A nejen okna. Já se totiž loučím a jdu s Kärcherem umýt obklady v koupelně a hlavně skleněný sprchový kout.

Proč mýt okna s aku stěrkou Kärcher WV5 Premium?

  • nebudete mít na oknech šmouhy
  • budete mít okna umytá za velice krátký čas
  • nebudete mít všude kolem oken nakapanou špinavou vodu – skončí v zásobníku aku stěrky

Ještě podrobnější podrobnosti najdete na webu Kärcher.

aku

Můžete se těšit na další recenze!

Naše články:

 

!!!POZOR!!!

PRÁVĚ PROBÍHÁ SOUTĚŽ O TESTOVANÉ KOUSKY

Aku stěrky Kärcher WV5 Premium.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás ji mohou získat.

Soutěž najdete ZDE.