V redakci jsme měli možnost otestovat novinky Silan Soft & Oils – více na http://softandoils.silan.cz/cs.html , které můžete testovat i vy, milé čtenářky. Jak naše testování dopadlo? Přinášíme vám první výsledky!

sil4

Věra Forejtová: Aviváž používám skoro do každého praní. Z těchto tří variant Silan Soft & Oils jsem si nevíce oblíbila ten zlatý. Jeho vůni si užívám už když prádlo schne na sušáku a pak když prádlo žehlím. Nedávno přišla sousedka hned se mě ptala, co mí tak nádherně voní po bytě. Musela si pak hned koupit tu samou aviváž. Takže za mne je to opravdu povedená svěží, sladká vůně.  Používám ji pro všechno prádlo kromě funkčních triček a sportovních bund. Další dvě jsou také příjemné, ale u mě vyhrává zlatá!

Klára Křížová: Aviváž používám zřídla, protože stále peru sportovní obklečení, takže si musím dávat pozor, abynepřišlo do stylu s aviváží. Když ale peru ručníky, povlečení a synova trička a mikiny, mohu se s aviváží „rozjet“. Miluju, když povleču vyprané povlečení a vůně se rozline po celé ložnici. Vyzkoušela jsem všechny tři varianty Silan Soft & Oils. Více mne oslovila fialová varianta, mám ráda květinové vůně, ale další dvě jsou také velmi příjemné. Myslím, že se celá řada Silan Soft & Oils velmi povedla!

Kristina Pelikánová: Aviváže používám pokud možno na všechno. Jen funkční trička a kalhoty spolu se softshellovými mikinami peru zvlášť. Nové Silany mě nadchly! Všechny krásně voní, dokonce i můj partner tyto vůně kvituje a líbí se mu.

Jaké varianty jsme testovaly?

Silan

Silan Soft & Oils Gold(zlatá)
Jeho parfém vás uchvátí jemně lechtivou, ale výraznou vůní nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky. Plná vůně snoubící melodičnost ušlechtilých květin se oble pojí se smyslnými podtóny dřevin, vzácného pižma a hladivým dotekem uklidňující vanilky. Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

Silan Soft & Oils Blue(modrá)
Vůně modré varianty překvapí vaše smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. Neotřelost této vůně rozehrávají plná, smyslná až troufalá intermezza dřeva, pižma a tajemných tónů. 

Silan Soft & Oils Violet(fialová)
Svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve. Podmanivá vůně zaoblená smyslnými tóny dřevin, těžkými kořenitými tóny živlů a pudrovými podtóny pižma.

V dalším článku se k avivážím Silan Soft & Oils vyjádří další naše kolegyně z redakce. Více najdete na http://softandoils.silan.cz/cs.html

Reklama