Péče o ruce je součástí osobní péče o pokožku. Vedle obličeje nesmíme zapomínat na pokožku rukou. Proto jsme v redakci uvítaly, že jsme mohly otestovat přípravky od renomované značky právě pro pokožku rukou Satin Hands – Saténové ruce od Mary Kay.

Sada obsahovala: Změkčující krém na ruce, peeling na ruce a krém na ruce.

Dana Haklová:

Dostala jsem jako dárek sadu přípravků na ruce značky Mary Kay. Protože mám k této značce velmi pozitivní vztah a o její kvalitě nepochybuji, měla jsem upřímnou radost. I když se o své ruce nijak zvlášť nestarám, udělala jsem výjimku.

Mary Kay

Přece jenom už mám nejvyšší čas se svýma „upracovanýma“ rukama začít něco dělat. Vždyť právě ruce nejnemilosrdněji prozradí náš skutečný věk.

I z toho důvodu jsem vyzkoušela i řadu Mary Kay, která se kompletně postará o to, aby moje ruce byly hladké, hydratované, a tudíž bez vrásek. Sada obsahuje péči ve třech krocích: změkčující krém na ruce, peeling na ruce a krém na ruce, takže vás „donutí“ všechny kroky postupně absolvovat a nešidit ruce pouhým namazáním „nějakého“ krému.

Změkčující krém na ruce jsem vlastně použila poprvé, takže byl pro mě novinkou. Pokožku rukou nejen změkčí a připraví na následující peeling, ale dodá jí i potřebnou vlhkost.
Následný peeling je velmi příjemný, protože zbaví kůži odumřelé vrstvičky a našedlosti. Peelingem ruce zvláční a jsou připraveny na krém.
Krém nádherně jemně voní, rychle se vstřebává, což je pro mě zvláště důležité, a zanechává pocit příjemné hebkosti, která vydrží i po několika umytí.

Musím uznat, že trocha té „námahy“při aplikaci všech přípravků stojí zato. Mé ruce omládly a jako by se „vylouply“ do krásy. Už nemám scvrklé ruce stařeny, které jsem dřív raději schovávala do kapes, ale pěstěné ruce pravé dámy, kterými se můžu konečně chlubit.

Markéta Škaldová

Především v zimě dostávají naše ruce pořádně zabrat, a tak je důležitě si vybrat kvalitní péči. Když se mi do rukou dostala k testování sada Saténové ruce od Mary Kay, byla jsem nadšená a ihned doma vyzkoušela. První, co mě totálně dostalo, byla ta opojná vůně granátového jablka, jejž provoněla celou koupelnu. Musím říci, že všechny produkty v této sadě jsou naprosto skvělé, jak peeling, tak oba krémy. Tuto sadu používám cca měsíc a uznávám, že moje ruce nikdy ještě nebyly tak jemné a vláčné. Rozhodně bych sadu Saténové ruce s vůní granátového jablka doporučila všem těm, kteří touží po nádherných rukou stejně jako já. Už nyní vím, že jakmile mi sada dojde, ihned objednávám další, protože pro sebe chci jen to nejlepší, a tím sada od Mary Kay je.

Klara Wimmerová

Poprvé jsem řadu Satin Hands vyzkoušela u Zuzky Hainallové, naší externí redakční kolegyně, která značku Mary Kay prodává. Zaujala mne už tehdy. Proto jsem nyní přivítala možnost znovu tyto výrobky otestovat a prozkoumat je zevrubněji.

Musím říct, že Satin Hands je opravdu příjemná a chytrá trojka, která se dokonale doplňuje a skvěle završí můj domácí rituál – pravidelnou manikúru.
Poté, co věnuji péči svým nehtům, přecházím nyní i na pleť na rukou a vždy se těším na to, jak krásně budou moje ruce hebké a voňavé. Nejdříve vmasíruji změkčující krém (má konzistenci podobnou jako vazelína a vy máte díky němu pocit, že rukám dodáváte vše, o co přicházejí každodenním opakovaným mytím), poté nanesu peeling. Řádně promasíruji a promnu ruce, což je velmi příjemné, a pak už se těším na poslední krok, nanesení výživného krému. Krém krásně voní (já jsem otestovala řadu s vůní granátového jablka) a mým rukám propůjčí dokonalou hebkost, jakou nemám po žádném jiném krému na ruce.

Satin Hands – Saténové ruce od Mary Kay mohu vřele doporučit, opravdu funguje, a navíc si můžete díky těmto výrobkům doma zavést další příjemný rituál v péči o sebe sama, kterých není nikdy dost.

Reklama