Patří mezi naše oblíbené stálice a rádi vám naši dobrou zkušenost předáme. Nyní jsme se zaměřili na řešení stárnutí a únavu pleti, na produkty pro zralou pleť, která potřebuje hydrataci, vyplnění a zjemnění vrásek. I když produkty NUXE patří mezi finančně náročnější, jejich kvalita tomu odpovídá.
6171352a9418bobrazek.png

Měly jsme možnost testovat tyto produkty:

617134d7e74c7obrazek.png

Nuxe Nuxuriance Ultra omlazující fluidní krém pro normální až smíšenou pleť

Má velmi jemnou texturu s velmi příjemnou vůní, velmi dobře se vstřebává do pokožky. Velmi se nám líbí jeho složení, které je z 92% tvořeno složkami přírodního původu. Obsahuje bi-florální buňky z bugenviley a šafránu, které dodávají hydrataci, pomáhají zmírňovat vrásky a v neposlední řadě výtažky z okvětních lístků z vlčího máku. Díky složení tohoto krému, bohatého na přírodní ingredience, se jemné vrásky zjemňují a pleť má zářivější tón.

NUXE Nuxuriance Ultra Replenishing Cream

Tento krém je vhodný pro zralou a sušší pleť, bohatou na vrásky. Je vláčný a jemný, má hustší konzistenci a perfektně se nanáší a vstřebává do pokožky. Úžasně hydratuje a regeneruje zralou pleť. Když si krém nanesete na tvář, úplně cítíte, jak se pokožka stává elastickou. Krém má nádhernou vůni bílého květu a santalového dřeva, která je velmi příjemná pro ženské smysly. Oceňujeme, že obsahuje obsahuje 93,4 % přírodních látek a je založený na technologii Bi-Floral Cells® – obsahuje výtažky ze šafránu a z rostliny bugenvilea, také extrakt z máku a lučních květin. Pokud vyhlašujete boj stárnutí pleti, pak tento krém bude spolehlivým pomocníkem.

Nuxe Nuxuriance Ultra noční krém

Tento krém je skvělý pro použití na noc, kdy vaše pleť potřebuje odpočinek a relax. Vyplňující noční krém Nuxe Nuxuriance Ultra, který působí proti veškerým známkám stárnutí. Obsahuje kombinaci bi-florálních buněk z bugenviley a šafránu, díky nimž pleť celkově obnovuje, navrací jí hutnost a zlepšuje její kontury. Pleť tak zůstává krásně vypnutá, vyhlazená a na pohled odpočatá. Pokud máte rádi hutnější krémy s dokonalou hydratací pro použití na noc, tento krém se vám bude jistě líbit a po prvním použití si ho zamilujete. Už jeho vůně vás okouzlí, má rafinovanou vůní květů, malin a santalového dřeva. Obsahuje přes 91 % složek přírodního původu. Jedná se o bi-florální buňky z šafránu a bugenviley – celkově regenerují pleť, podporují obnovu kožních buněk, a díky tomu působí proti všem známkám stárnutí, také extrakt z opuncie. Doporučujeme ho použít večer na pečlivě vyčištěný obličej, krk a dekolt, ideálně po aplikaci séra ze stejné řady.

Nuxuriance Ultra protivrásková péče na oční okolí a rty

Jak jistě víte, pokožka kolem oči si žádá speciální péči a pozornost. Proto nás v testu nemohla uniknout tato hebká protivrásková péče na oční okolí a rty. Její použití je ideální jak ráno, tak večer v okolí oči a rtů. Při použití kolem očí absolutně nedráždila tuto jemnou pokožku a krásně se vsákla do jemné struktury kůže. Konzistence je velmi lehká, jemně mastná a nelepící. Nestane se vám, že máte pocit „ulepených těžkých víček“. Naopak, křehká pleť kolem očí je po apliakci tohoto produktu krásně rozjasněná a vláčná, tyto partie také zpevňuje. Protivrásková péče s výtažkem ze šafránu a obsahem bi-florálních buněk bojuje proti jejímu celkovému ochabování. Podle naší zkušenosti si tato jemná péče poradí také nepříjemnými otoky i kruhy pod očima. Zabraňuje tak předčasnému stárnutí pleti. Má krásnou vůni s tóny pomerančového květu a santalového dřeva. Bavit vás bude, stejně jako nás i složení, protože přes 93 % složek je přírodního původu. Obsahuje bi-florální buňky, které stimulují obnovu kožních buněk, a působí tak proti veškerým známkám stárnutí pleti. V péči je také zpracovaný výtažek ze šafránu, který pomáhá celkově regenerovat pleťa kofein rostlinného původu. Rozhodně tuto péči rádi doporučíme.

dopo.jpg

Naše články:

61713471bd7f3obrazek.png

Reklama