Vůně prádla je pro mnohé z nás důležitá. Nejen, aby prádlo bylo vyprané, ale také, aby krásně a dlouho vonělo. Proto jsme se v redakci podělily o přípravky Surf, které jsme dostaly pro testování. Stejně tak jako naše spřátelené blogerky a dvacet vybraných čtenářek. Těšíme se na jejich recenze, které zpracujeme do dalšího článku.

Jak dopadlo naše testování?

Klára Křížová

testování

Mám ráda, když prádlo voní. Miluju vnímat tu vůni, když skládám prádlo do koše a pak ho žehlím... Mám ráda, když krásně voní trička, košile, peřiny. Proto jsem ráda testovala přípravky Surf. Všechny tři druhy byly skvělé. Asi nejvíc mi ale voněly růžové kapsle Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang. Pokud také máte rády voňavé prádlo, vyzkoušejte prací přípravky Surf. Nejen, že dobře vypere, ale prádlo dlouho voní.

Míša Malečková

Je škoda, že z mého hodnocení není cítit ta vůně, kterou jsem cítila já při dávkování Surfu do pračky, při věšení prádla a při skládání prádla a vlastně i ze skříně. Prádlo je čisté a voní intenzivně, ale nevtíravě. Hned po vyzkoušení jsem Surf doporučila oběma sousedkám a dlouholeté kamarádce.

Věra Forejtová

Peru dost často, mám velkou rodinu. Proto jsou pro naši domácnost prací přípravky tím, co opravdu vítám. Navíc, když jsou spojené s testováním a hodnocením vůně! Oba přípravky pro barevné prádlo – růžový Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang a fialový Iris & Spring Rose,  voní krásně. Bílé prádlo zas tak často neperu, ale i tato intenzivní vůně Orchid & Jasmine mne dostala.

testování

Klára Tichá

Neperu často, protože ještě nemám děti, většinou peru tmavé prádlo. Mám ráda, když prádlo krásně voní a je krásně měkké! Testovala jsem tedy hlavně Surf pro barevné prádlo (růžový a fialový). Bílé prádlo jsem zatím prala jen jednou a to bílé košile a ručníky. I vůně jasmínu je moc hezká. Zkombinovala jsem všechny přípravky Surf ještě s aviváží Coccolino, vůně se doplnily a byly ještě intenzivnější.

testování

Surf provoní vaše barevné prádlo…

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma.

testování

Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

…a rozzáří i vaše bílé prádlo.

Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří.

Více na stránce http://cz.surf.com/produkty/

Reklama