Vím, že pro zhodnocení účinku musí přípravky dostat čas pro působení. U vypadávání to platí obzvlášť. Výsledky se nemohou dostavit hned, chce to trpělivost a pravidelnost použití. Testovala jsem a stále testuji Stimulující a posilující šampon s chininem a vitaminy B a Force Kératine Koncentrát při vypadávání vlasů od značky Klorane, se kterou velmi rádi pravidelně spolupracujeme.

Jaké je moje zhodnocení? Musím říci, že šampon hezky posílil moje unavené vlasy, mám je nyní hezky lesklé a vlnité. Tak, jak je mám přirozeně, nejsou mdlé a bez života. Šampon obsahuje dobré „životabudiče“, což je chinin a vitamíny B. Používám ho 3 - 4x týdně. Moc hezky voní, vlasy jsou po umytí příjemné na dotek a dobře se rozčesávají.  Na rozčesávání je dobré ještě použít balzám ze stejné řady, aby doplnil péči, je to Balzám na vlasy s chininem. Po vysušení jsou vlasy hebké a krásně provoněné.

Aby byl účinek přípravků pro vypadávání dobrý, použila jsem ještě speciální kúru, kterou používám nyní dva měsíce. Myslím, že už po 6 týdnech jsem viděla zlepšení. Nejvíce vidím své vypadané vlasy, když si je myji a foukám fénem. S úlevou zjišťuji, že jich je nyní opravdu méně vypadaných, než před použitím této řady přípravků. Použití kúry je velmi jednoduché. Stříká se pomocí rozprašovače do umytých vlasů, na pokožku i po celé délce vlasů. Po nastříkání se prsty jednoduše promasíruje, aby zasáhla jak pokožku, tak vlasy. Mám nyní trochu delší vlasy, takže si musím dát pozor, aby byla aplikace rovnoměrná. Kúru používám dle návodu 3x za týden.

Je hezké sledovat, jak vlasy postupně přestávají vypadávat díky kombinaci chininu, kofeinu a vitaminů B. Chinin prokrvuje vlasovou pokožku a kofein jeho účinek ještě zesiluje.Těším se, že nové vlasy, které porostou, budou odolné a pevné díky keratinu přírodního původu. Dám vám vědět, jaký je stav po 3 měsících. Už se na to těším.

Co vám ráda doporučím?

Dopřejte vlasům kompletní rituál: Šampon při vypadávání vlasů, balzám, kúru a doplněk stravy

Pro zmírnění vypadávání vlasů je nutné používat vhodnou vlasovou péči. KLORANE, francouzská přírodní dermokosmetická značka z lékáren, nabízí kompletní řadu přípravků s chininem, aktivní látkou s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Klorane získává z kůry chinovníku, keře, který pěstuje v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů. Šampon chinin se vyrábí již od roku 1967 a je to nejprodávanější šampon značky.

Pokud vás trápí padání vlasů, využijte 3 krokový rituál Klorane a vyzkoušejte tuto krásnou a účinnou řadu, v čem vám může pomoci?

Více na KLORANE.CZ.

Naše články:

Reklama