Ale díky možnosti testování přenosného reproduktoru Audio Pro T3 si užívám hudbu v dalším a velmi příjemném rozměru!
Často si stahuji díky aplikaci Spotify oblíbené písničky do svých vlastnoručně vytvořených alb. Poslouchám je hlavně při běhání. Jakmile se ale u nás doma usídlil přenosný reproduktor Audio Pro T3, našli jsme pro něj ihned mnoho využití!

Perfektní je, že když ho nabijete, vydrží bez kontaktu se zásuvkou spolehlivě hrát až 30 hodin. Pak ho zase musíte nabít, pokud ho někam chcete přenášet, ale můžete ho využívat v podstatě neustále, pokud je v síti. Ovládání je velmi jednoduché a propojení s mobilním telefonem, tabletem nebo notebookem také. Velmi snadno si tak můžete oblíbené písničky užít se skvělým zvukem!
Já jsem ho přes léto i nyní využila a využívám maximálně! Na všech večírcích, když přišly kamarádky a chtěly jsme poslouchat hudbu a pak i tančit. Při práci na zahradě, v kuchyni, při úklidu celé domácnosti, když jsem měla náladu poslouchat písničky. Nebo jen tak, když odpočívám a mám náladu poslouchat nějaké novinky, přes aplikaci Spotify. Za mne je to super reproduktor! Inspirovala jsem své známé, kteří když ho u nás viděli, také si Audio Pro T3 koupili.Moje hodnocení: krásný design, super zvuk a snadné ovládání. Výhodou je mobilita a to, že vydrží až 30 hodin nabitý. 
Je celkově malý. Nezabere tedy moc místa a dobře se s ním manipuluje  – rozměry jsou šířka 21,5 cm, výška 11,5 cm a hloubka 13,5 cm. Na horní části najdete kožené „ucho“, tedy držadlo pro přenášení a prostor s ovládacími tlačítky, ovládací panel je jednoduchý. Celkově působí reproduktor působivě a luxusně, skvělé jsou barevné variace, ze kterých si můžete vybrat. Já mám reproduktor růžový, ale je to odstín šedorůžové, která je velmi tlumená a elegantní. Zepředu jsou na reproduktoru tři mřížky, velkou uprostřed lemují dvě malé umístěné v horních rozích.
Na zadní straně najdete 3,5 mm analogový vstupní jack, USB zásuvku pro nabíjení třeba přehrávače nebo telefonu a samozřejmě napájecí zásuvka.
Za mne má Audio Pro T3  jedničku! Hraje jako o život, zvuky jsou čisté a jasné. Přináší nám vělmi příjemný poslech. Nejsem odborník na recenze zvuků, kvalita, kterou Audio Pro T3 má je pro nás velmi vyhovující a pochválil mi ho i můj muž.

Další tip: Audio Pro T3  má ještě své „dvojče“, a sice reproduktor Audio Pro C3. Rozdíl mezi nimi je jen v tom, že C3 lze připojit na domácí wifi, ovládat ho aplikací v telefonu a má také 4 rychlé předvolby, takže stačí stisknout tlačítko a hraje vám, co si nastavíte - rádio, playlist na Spotify apod. Pokud vás zaujal, českou recenzi najdete ZDE.

Značka Audio Pro vyrábi reproduktory již více než 40 let. Za tu dobu se vypracovala mezi přední evropské značky a její přenosné reproduktory jsou to nejlepší, co můžete na trhu najít. Dokonalý zvuk, kvalitní zpracování a čistý skandinávský design, díky kterému reproduktory skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru, dělají z těchto reproduktorů skvělého společníka. Hlavní výhody reproduktoru Audio Pro T3 jsou pak kromě kvalitního zvuku také dlouhá výdrž, vždyť na baterii vydrží hrát až 30 hodin. Na zadní straně má USB konektor, takže reproduktor můžete využít také jako power banku pro svůj telefon. Ten přitom můžete s reproduktorem propojit pomocí Bluetooth, takže svůj playlist ze Spotify si můžete vychutnat v opravdu vysoké kvalitě. Madlo reproduktoru je z pravé kůže a povrch reproduktoru je opatřen ochranným lakem.
Reproduktor Audio Pro T3 ale není pouze společník na cesty. Využiteje ho třeba i v kuchyni, když připravujete snídani pro svou rodinu, nebo když jen tak sedíte s přáteli. O kvalitě reproduktoru svědčí i ocenění od prestižního magazínu WhatHiFi.com, který ho zvolil jako nejlepší výrobek roku 2015 v kategorii přenosných bezdrátových reproduktorů. V letech 2016 a 2017 pak reproduktor Audio Pro T3 toto ocenění opakovaně obhájil.
Více najdete na www.audio-pro.cz
Reklama