plenkytest.jpg
Foto: Julie Hájková

Testovala Elena a její máma Julie Hájková, redaktorka

Plenky této značky jsou u nás vždy sázkou na jistotu. Tenké, ale přesto dostatečně savé, takže miminko omezují v co nejmenší možné míře, zatímco zadeček zůstane déle v suchu. U prvního potomka jsem používala pouze ty klasické. Jenže dcera je živel.

Jakmile se naučila přetáčet, nastal boj s časem a prověřování mých nervů. S přibývajícími měsíci jsme se zdokonalovaly obě – ona v obratech při přebalování, já v trpělivosti. Vedla 1:0, a tak jsem kapitulovala a vzala si na pomoc Pampers Pants.

I s nimi to tedy chce rychlost a přesnou ruku, ale přebalování se o dost zrychlilo. Dokážu jí plenku nasadit i za pohybu. To ale není vše, čím si tyto plenky vysloužily čestné místo v našem přebalovacím pultu. Jsou úžasné na noc. Nejen že udrží větší objem tekutin, ale hlavně jsou pohodlné. A já si myslím, že o to jde v noci nejvíc. Příjemná, volná pyžámka jsou super, ale když se pod nimi zařezává do boků a kolem nožiček plenka, není o co stát. Kdo má poněkud kulatější miminko, ví, o čem mluvím. Pampers Pants se vážně skvěle přizpůsobí, jak slibuje výrobce.

Pampers Pants

  • Díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček se dítěti vždy přizpůsobí
  • Mikropóry propouští vlhký vzduch z plenky, díky čemu pokožka zůstává v suchu
  • Snadné natažení a také sundání plenkových kalhotek vám usnadní přebalování

5ee0eb71b2ad4obrazek.png5ee0eb7f077bbobrazek.png

Více informací najdete na www.pampers.cz
5ee0eba72739fobrazek.png

Reklama