Kristina, redakce

Patřím mezi velké nadšence tekutých matných rtěnek a nespočet jsem jich už vyzkoušela, tudíž mohu nabídnout velké srovnání. Vyzkoušela jsem čtyři odstíny POWERlips, které mě nejvíce zaujaly a byly to: REIGN, MAVEN, RULER a ROAR. Velice oceňuji příjemnost nošení, ani jedna z nich mi nevysušovala rty a ani na rtech nevypadaly vyschle a vrásčitě. K těmto rtěnkám není potřeba používat konturovací tužku, protože se nerozpíjí a na rtech dlouho vydrží. Každopádně počítejte s tím, že střed rtů budete muset po jídle lehce poupravit. Barvy jsou krásně syté, celistvé a stačí vám jedna vrstva, až na fialový odstín Reign, který má s pigmentací problém a nevytváří jednolitou barvu, od toho se odvíjí i nestálost rtěnky na rtech. Ovšem je to jediná barva, která toto dělala i ve chvíli, kdy jsem na ruce vytvářela swatche jednotlivých odstínů. Osobně se mi nejvíc líbí metalická červená barva Ruler a tělová Maven. Z nabídky odstínů si vybere opravdu každá žena - rtěnky se nabízí od nejsvětlějších nude odstínů až k tmavě cihlovou červenou.

5ab2823ac68caobrazek.jpg

Marie, redakce

Hlasuji pro odstín DETERMINED. Skvělá, světle růžová barva, která se hodí na každodenní nošení.  Oceňuji, že mi z ní nevysychají rty a krásně drží celý den. V práci, při jídle, dokonce i během lekce jógy. Barevný odstín je pro mě naprosto ideální. Na dny, kdy nechci zářit s výraznými rty. Doporučuji. 

Markéta, redakce

Já se na první pohled zamilovala do nude barvy, která se jmenuje CONFIDENCE. Několikrát jsem ji vyzkoušela a musím říct, že za mě má jedničku. Nejen, že je to můj oblíbený matný efekt, ale navíc i velmi dlouho vydrží a rty po aplikaci nejsou přesušené a nedrolí se. Právě to se mi totiž u některých matných rtěnek stává. Oceňuji i výraznou pigmentaci, stačí pouze jedna vrstva. Stala se nedílnou součástí mého kosmetického arzenálu.

Vendula, redakce

Na první pohled mě zaujala metalická RULER a tu jsem také jako jedinou vyzkoušela. Příjemná matná rtěnka, která nevysušuje. Sláva! Osobně trochu bojuju se štětečkem, ale to není výtka na rtěnku, ale vlastní ruce...

Více informací o rtěnkách:

Díky speciální technologii Sueded Comfort Cushion se tekutá rtěnka Nu Colour Powerlips Fluid snadno nanáší, nerozmaže se a rty chrání a zanechává hebké po celý den. Nerozpíjí se, protože obsahuje kaolin – přírodní látku na bázi jílu, která barvě dodává dlouhotrvající efekt. Nechybí ani vyživující látky, například avokádový olej, včelí vosk nebo vitamin E.
5aa79b87b7fbdobrazek.jpg

Jak správně nanášet rtěnku Nu Colour Powerlips Fluid?

  • Rtěnku nanášejte na čisté rty, odstraňte zbytky lesku i mastných potravin.
  • Jemně obkreslete kontury špičkou aplikátoru, poté vybarvěte.
  • Pro jemnější lesk zkuste místo aplikátoru rtěnky použít štěteček na make-up.
  • Na kontury a tvarování rtů používejte tmavší barvu, na vybarvení pak světlejší nebo metalický odstín – dosáhnete tak plnějšího vzhledu rtů.

5aa79b933d26eobrazek.jpg
Čím se liší Nu Colour Powerlips Fluid od klasických rtěnek?

5aa79bc557e7cobrazek.jpgSpeciální technologie Sueded Comfort Cushion dodává rtěnce Nu Colour Powerlips Fluid jemnou jakoby semišovou texturu. Na výběr máte devět barevných odstínů, které žádná jiná značka nenabízí. Její aplikátor je navržen tak, aby snadno klouzala po konturách rtů.

Při nanášení platí, že světlé odstíny zasychají rychleji než tmavší. Jak dlouho to trvá, nelze přesně říct, záleží také na tom,kolik odstínů na rty nanesete. Zpravidla to bývají dvě až šest minut. Pozor však na lesky – ty nikdy na tekutou rtěnku nedávejte, mastnota ji totiž odstraňuje!

Sledujte NU Skin na Facebooku a webových stránkách!

Uložit

Uložit