Julie H. a Filip (2 roky) - Play-Doh Wheels Štěrkovna

sterkovna.jpg

Zaujmout našeho syna modelínou není nijak těžké, i když sám z ní zatím zvládne vymodelovat jen žížalu. Nejraději je, když mu z ní vyrábíme auta. Klidně ta samá a stále dokola. Nikdy jich nemá dost. Tak bylo předem jasné, že ho Play-Doh WHEELS Štěrkovna - sada modelovací hmoty se sklápěcím náklaďákem, parním válcem a drtičem nadchne. A není to jen o ježdění si s autíčky a převážení nákladu na korbě. Veškerá stavební technika v balení má i další možnosti využití" jak postupně zjistil.

Náklaďák pasíruje hmotu do drobných žížalek, které prolézají rovnou na korbu, takže je může hned převézt. Nebo může zaparkovat náklaďák pod drtičem na podstavci a počkat, až mu na korbě přistane rozemleté „kamení a štěrk“. Parní válec zase věrně vymodeluje skvělou silnici i s dělícími pruhy, aby mohl náklaďák ze štěrkovny pohodlně odjet. V sadě jsou tři různě barevné balení standardní Play-Doh modelovací hmoty plus jedna speciální – černá se třpytkami na stavbu již zmíněné silnice.

Přestože je sada určená pro děti od tří let, náš dvouletý syn si s ní báječně vyhraje. Pravda, zatím ne tak sofistikovaně, jako tomu bude nejspíš za rok, za dva. Ale už teď ho baví zkoušet, co který stroj dovede. A má radost, když v něm hmota změní tvar. Tak se těším, jaké bude postupem času se sadou Play-Doh WHEELS dělat pokroky.

Filip.jpg

Jaké je tedy celkové hodnocení? Chválím nápad udělat sadu pro pořádné „chlapy“, byť některé technicky založené holčičky jistě také zaujme. S modelovací hmotou se příjemně pracuje, nelepí, nebarví a hezky voní. Jen se musí dát pozor, aby po hraní si nezůstala příliš dlouho mimo kelímek a nevyschla. Za nás tedy jednička.

Lucie H. a Lukášek (3,5 roku) - Play-Doh WHEELS Těžba

lom.jpg

Můj syn miluje techniku a veškerá auta, takže ze sady Play-Doh WHEELS Těžba byl u vytržení. Rozbalit jsme ji museli, jak jen to bylo možné. Jakmile se mu dostal obsah balíčku do rukou, hned se s vervou pustil do testování.

Nejdřív samozřejmě prozkoumával těžkou techniku na kolech. Buldozer a nakladač, to je jeho! Už dávno si s nimi jen tak bezcílně nejezdí. Hledá, co by kde vybagroval, naložil, odhrnul… A tady měl příležitost. Balení totiž obsahuje také těžený materiál - respektive modelínu. Kromě dvou standardních kelímků barevných modelovacích hmot potěšil srdce našeho budovatele také kelímek se speciálním stavebním pískem věrné barvy. Akorát pozor na třpytky v něm, občas z něj nějaká vypadne.

Kladně hodnotím mimo jiné to, že mě v tu chvíli syn vlastně vůbec nepotřeboval. Sám si objevoval a bez problému nacházel nejrůznější funkce této sady. Takže vše je naprosto intuitivní i pro malé děti. Speciálním pístem v autíčku si tvaroval traverzy a další stavební pomůcky různých tvarů. Z pískové hmoty vytvářel ve tvarovači dalšího stroje kameny, které pak odhrnoval. Nebo si v nakladači tvaroval lopaty, takže jich měl za chvíli plný stůl. Podtrženo a sečteno, zabavil se na hodně dlouhou dobu!

lukas.jpg

S modelovací hmotou Play-Doh máme zkušenost už z minulosti, syn má doma hned několik kreativních sad. Rád si s nimi tvoří, mimo jiné i proto, že se mu s touto modelínou příjemně pracuje. A když teď ještě získal stavební stroje, které ji dokáží zpracovat, slaví modelína o to větší úspěch.

Seznamte se s Play – Doh WHEELS

Play – Doh WHEELS Stavební modelína

Představujeme novou edici Play Doh Stavební modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Tvoří skvělý doplněk k sadě Play-Doh Wheels (prodávána samostatně). Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

pdstavebni.png

Play – Doh WHEELS Stavba

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!  Sada obsahuje zdvižný vozík, jeřáb, formu na cihly, 1 plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh a 2 kelímky klasické Play-Doh modelíny.

pdstavba.png

Play – Doh WHEELS Štěrkovna

V této pracovní zóně není žádná práce příliš těžká! Použijte sílu drtiče k rozemletí Play-Doh kamenů na štěrk a potom přepravte náklad sutě se sklápěcím náklaďákem. Vybudujte pro náklaďák super hladkou Play-Doh silnici díky parnímu válci. Sada obsahuje 3 standartní plechovky Play-Doh hmoty a 1 speciální plechovku černé silniční Play-Doh budovací hmoty.

pdsterkovna.png

Play – Doh WHEELS Těžba

Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky  při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu!
pdtezba.png

Produkty Play - Doh můžete zakoupit například na stránkách Alza ZDE

pdlogostavba.png

Reklama