Naše rodina je ideální pro testování prostředků Mediderm®. Manžel s dcerou trpí na ekzém a já sama řeším po druhém porodu návrat lupénky. Přesně na tyto a jiné obtíže je vyvinut promašťovací krém a mycí emulze. Jak nám výrobky vyhovovaly?

Oba přípravky mají za úkol kůži promašťovat a hydratovat a to se jim dle našeho názoru daří. Začnu mycím přípravkem. Nepěnivá bílá emulze připomíná tekutý krém. Pumpičkou si jednoduše nanesete do dlaní a umyjete opatrně tělo a smyjete. Emulze je velmi příjemná, kůže nepálí a pokožku nevysuší. A to je víc než dobrý benefit. Atopici, ekzematici mě jistě pochopí.

Podobně je to s Mediderm® krémem. Hutný bílý neparfemovaný krém výborně promašťuje, ale zároveň se rychle vstřebává. Proto se hned zalíbil dceři. Její kůži promazáváme každý den ráno a večer, v případě obtíží ještě častěji. Je to nepříjemné a otravné, ale účinné... Nepříjemný pocit mastnoty jí vadí. U Medidermu si nestěžovala a ranní i večerní mazání probíhají ve větším klidu. Za nás Mediderm doporučujeme.

Mediderm® Krém a Emulze do sprchy 

Jejich úkol je hydratace a promašťování, vytváří ochrannou bariéru, která reguluje obsah vody i v nejhlubších vrstvách kůže. Dodávají pokožce měkkost a pružnost, eliminuji nadměrné odlupování a praskání. Krém i emulze má zklidňující účinek při svědění a pálení, zmírňuje podráždění a také na dlouhou dobu chrání před vlivem dráždivých faktorů. Mediderm® Krém je vhodný již od prvního měsíce života.

Více na: mediderm.help/cz 

Čtěte také:

Reklama