Séra a krémy jsou fajn, ale pleť potřebuje ještě více – speciální péči v podobě pleťových masek. Jejich velkou výhodou je, že působí okamžitě – efekt na pleti vidíte už po pár minutách, ale také jsou skvělé v tom, že je můžete střídat a měnit podle toho, co právě teď vaše pleť potřebuje: rozjasnit, hydratovat, regenerovat, vyhladit či také hloubkově vyčistit. Masky používejte pravidelně – ideálně dvakrát týdně a nezapomeňte si je přibalit také do kufru na dovolenou. Pokud se vám nechce s sebou brát velké balení, ideální jsou jednorázové masky, které vám nezaberou žádné místo a nevylijí se.

Veronika Bulánková

Masky značky 7th Heaven znám, protože na ně narážím v drogériích a čas od času si nějakou pořídím. Nejraději mám slupovací druhy, protože hned vidím, co nepěkného mi díky nim zmizelo z obličeje. Vyzkoušela jsem Montagne Jeunesse slupovací masku růžovou guava a moc mi vyhovovala. V jednom pytlíčku je masky tak akorát na obličej, takže odpadá starost s tím, jak skladovat zbytek, což se mi u jiných masek často stávalo. Vůbec nepálila a byla na obličeji příjemná. Jediná výtka je, že jsem na úplné zaschnutí musela počkat déle, než je napsané na obalu. Po sloupnutí jsem cítila, že moje pokožka je zklidněná a šťavnatější. Maska mi vytáhla i některé nečistoty z pórů na nose. Ještě o něco více mi vyhovovala Uhelná slupovací maska s černým cukrem. Na pleti rychle zaschla a vůbec se netrhala na jednotlivé kousky, naopak šla sloupnout na dvakrát. Moje póry byly po sloupnutí čistější než kdy dřív. Takže já jsem opravdu spokojená.

Náš redakční tip: Na radu kosmetické odbornice jsme před použitím masek pleť vyčistily a použily peelingový přípravek. Maska tak má více prostoru pro své účinky!

Vendula Kubalíková

Musím přiznat, že testování masek 7th Heaven mě naučilo se starat více o pleť. Masky občas koupím či dostanu od kamarádek jako dárek (že by mi něco naznačovaly?!) a sáhnu po nich velmi výjimečně. Není na ně čas nebo si zkrátka nevzpomenu. Díky testování jsem byla donucena vyzkoušet každý týden jednu. Jako nejstarší jsem dostala přidělené zlaté masky (7th Heaven RenewYou 24K a 7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima). Obě slibovaly rychlou hydrataci pleti a to také splnily. Obzvlášť příjemné mi byly menší proužky pod oči. Držela jsem se doporučení a dala je na chvíli před použitím do lednice a dokonce jsem měla pocit, že dokázaly vymazat únavu z probdělé noci. Jejich doporučená cena je stokoruna. Za mě vítězové testu, které zahrnu do své kosmetické péče a výbavy. Zklamána jsem nebyla ani z ostatních testovaných masek (Detoxikační hydrogelová maska a Superfood jílová maska avokádová).

Marta Kratochvílová

Jednou z masek, které jsem vyzkoušela mezi prvními, byla i detoxikační hydrogelová maska. Vyhovovalo mi, že je složena ze dvou dílů. Plátýnková masky v jednom kuse mi totiž většinou na obličeji moc dobře nesedí. Tuhle jsem si mohla díky dvěma částem docela dobře přizpůsobit. Maska byla na obličeji příjemná. Další, které jsem zkoušela, byly slupovací masky – s růžovou guavou a uhelná slupovací maska s černým cukrem. Obě dvě mi přišly naprosto super. Většinou jsme měla na slupovací masky docela smůlu a špatně šly dolů. Loupala jsem je po kousíčkách. U těchto masek od 7thHeaven ne! Šly krásně dolů celé v jednom kuse. Pleť po nich byla viditelně vyčištěná, jemná a hebká. Nejvíce mi vyhovovala černá s uhlím.

Další maska, kterou jsem měla možnost vyzkoušet, byla Superfood Cannabis. Moc příjemná maska se zklidňujícími účinky. Výborná pro chvilky relaxu. Kůže po ní byla hezky hebká a příjemná na dotek.

Karolína Waberová

Na vyzkoušení jsem dostala hned pět masek značky 7th Heaven. Nejvíce překvapená jsem byla z Bubble Mask, která po položení plátýnka na obličej začne pěnit. Po odstranění masky je pleť hebká a vypadá, že má lepší pružnost. Totožný účinek mají i masky s matchou a chia, borůvková a avokádová. Konzistence je hustá a masky se skvěle nanáší. Nejspokojenější jsem byla z černé slupovací masky. Pokud si obličej před tím napaříte, zvládne póry vyčistit opravdu do hloubky. Lidé si často stěžují, že tyto masky nefungují, ale je opravdu důležité před tím póry otevřít pomocí páry.

Elly Alena Kolaříková

Testování masek 7th Heaven mě moc bavilo. Nejvíce mě zaujala bublinková maska s kyslíkem. Díky němu začne maska po nanesení na obličej dělat opravdu slušnou pěnu. Byla jsem ráda, že jsem si masku dala až večer, protože jinak by se mě roční Žofie určitě lekla :-) Maska pleť krásně osvěžila, vyčistila a po jejím smytí byla pleť příjemně hladká. Maska hezky voní.

Tip: Masky používejte pravidelně – ideálně dvakrát týdně a nezapomeňte si je přibalit také do kufru na dovolenou a to v létě i v zimě. Pokud se vám nechce s sebou brát velké balení, ideální jsou jednorázové masky, které vám nezaberou žádné místo a nevylijí se.
Portfolio pleťových masek 7th Heaven nabízí bahenní, slupovací a textilní neboli sheetové masky. Vynikají hravým designem balení.

Více najdete na těchto stránkách.

Naše články:

Reklama