OI000294.jpg

Jaké dobroty jsme tentokrát lovily z Prima mrazáku?

 • Pegas Premium White – smetanový nanuk s vanilkou v křupavé bílé čokolády
   
 • Pegas Premium Almond – smetanový nanuk s vanilkou zalitý mléčnou čokoládou s mandlemi
   
 • Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut – smetanový nanuk s vanilkou a karamelem zalitý mléčnou čokoládou s pořádnou porcí glazovaných lískových ořechů
   
 • Mrož Smoothie Mango – osvěžující nanuk s 45 % manga
   
 • Mrož Smoothie Jahoda – osvěžující nanuk s 45 % jahod
   
 • Práskač – vodový nanuk s osvěžující příchutí jahody, pomeranče a limetky s polevou s práskacím cukrem
   
 • Mrož jahodový v tmavé polevě – nanuk z jahod (více než 50 %), tvarohu a smetany s křupavou tmavou polevou
   
 • Mrož jahodový v bílé polevě – nanuk z jahod (více než 50 %), tvarohu a smetany s křupavou bílou polevou

OI000325-5-.jpg

A jak nám chutnaly?
 
Veronika, redaktorka
 
Léto teprve začalo, ale já už jsem stihla slízat pěkných pár zmrzlin a nanuků. Letos jsem jimi doslova posedlá, a když mám chuť na něco sladkého, sáhnu právě po ledovém osvěžení. K roli testerky Prima zmrzliny jsem přistoupila skutečně zodpovědně a upřímně nevím, o kterém nanuku mám psát dřív, protože jsou všechny naprosto super. Klasického jahodového Mrože jsem si kupovala hlavně v dětství a ani po letech neztratil na kvalitě. Chuť jahod je výrazná a čokoláda krásně křupe. V tomto případě preferuji bílou před tmavou. Z novinek jsem si naprosto zamilovala Pegas s karamelem a glazovanými lískovými ořechy. Troufám si tvrdit, že minimálně pro letošní léto to u mě bude nanuk číslo jedna. Zmrzlina je krásně jemná, snadno se rozpouští na jazyku a karamelová náplň skvěle ozvláštňuje klasickou vanilku. Ve vynikající čokoládě je požehnané množství výborných oříšků. Obrovské MŇAM! Jako velkou milovnici exotického manga mě potěšil i nanuk Mrož Smoothie Mango. Je šťavnatý, výrazně ovocný, osvěžující a má jen zanedbatelné množství kalorií, takže je skvělý pro ty, kdo se v jídle hlídají.

OI000309-4-.jpg

Marta, editorka

Testování nanuků je skvělé a vždy se na něj těším. Ráda ochutnám novinky. Mám ráda spíše smetanové zmrzliny, a tak mi nejvíce ze všeho chutná Pegas Premium s karamelem. Ostatní jsou také moc dobré, ale tento je prostě výtečný. Všem ho doporučuji. Navíc jsem velkým milovníkem karamelu. Mile mě překvapil Práskač, který je skvělý do parných dní. Osvěží, a navíc v puse zábavně práská. Určitě ho ocení zejména děti. A nakonec jsme v redakci měli možnost ochutnat Mrože. To je prostě osvědčená klasika, zejména pro milovníky ovocných zmrzlin. Hodně mě překvapil Mrož Smoothie Mango. Naprostá lahoda.

OI000260-4-.jpg

Karolína, redaktorka

Snažím se moc nejíst sladké, ale když se v práci po roce objevil chladící box plný Prima nanuků, bylo jasné, že neodolám. Jsem ale dost vybíravá, takže jsem svou pozornost soustředila jen na jeden konkrétní druh. Pegas Premium s karamelem. S tímhle nanukem je nejlepší být sám, někde, kde vás nikdo neruší a vy si vychutnáte tu vyladěnou jízdu chutí. Ani v té nejlepší restauraci jsem nikdy nedostala dezert, který by byl lepší než tenhle chladivý karamelový nanuk. Glazované lískové oříšky z něj dělají něco výjimečného a podle mě není na trhu lepší zmrzlina.

60cb353b7619fOI000302-4-.jpg

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Z testování Prima zmrzlin se stala v redakci už hezká tradice, kterou kvitují všichni včetně mých dětí. Já v mrazáku nejraději lovím Pegas Premium s mandlemi a mléčnou čokoládou, kterou si užívám nejvíc, ale přiznávám, že smetanová zmrzlina je taky výtečná. Letos jsem pokukovala i po Mroži Smoothie Mango a u pokukování nezůstalo. Výrazná ovocná chuť příjemně osvěžila, za mě super.

PRIMA ZMRZLINA A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Česká společnost PRIMA ZMRZLINA, která v Opavě vyrábí zmrzliny PEGAS, MROŽ, KUBA, PARÁDA a další, se soustředí na to, aby svou výrobou a následnou distribucí zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu. Používá kvalitní lokální nebo geograficky nejblíže dostupné suroviny, UTZ certifikované kakao a naopak ve zmrzlinách nenajdete palmový olej. Koupí českých zmrzlin podpoříte domácí potravinářský průmysl a sobě dopřejete nejen kvalitní laskominu, ale i dobrý pocit k nezaplacení. Více o společenské odpovědnosti společnosti Prima zmrzlina si můžete přečíst na http://primazmrzlina.cz/spolecenska-odpovednost/.

Přejeme vám Prima léto!
Vaše PRIMAZMRZLINA.CZ
5ef33e30aebeaobrazek.png
Novinky můžete sledova i na Instagramu PRIMA ZMRZLINY

Reklama