Lukáš Kučera

Jogurty si u nás dávají zejména děti, jako svačinu nebo součást snídaně o víkendu. Jogurty od značky Müller moc dobře známe, protože nabízí lákavé druhy a kombinace chutí. Čokoládu mají rády asi všechny děti, takže jogurtu Müller MIX Milk Chocolate s kousky čokolády odolají jen stěží. Je opravdu lahodný, sladký tak akorát a ideální i ke kombinaci s drobným ovocem nebo lupínky. Chutná mně i mým dětem.

Žaneta Podlahová

Určitě znáte ten pocit, když vás honí mlsná, a ta mě honí poměrně často! Hřeším tak občas čokoládou na všechny způsoby – od tabulky po sladké sušenky, nebo kvalitním jogurtem. A Müller MIX Milk Chocolate nabízí vše, co mé chuťové pohárky potřebuji! Lahodný jogurt, který obsahuje kousky jemné čokolády. Ideální spojení. Tahle novinka je opravdu vydařeným kouskem v mléčné rodině Müller.
5e95854fb5947obrazek.png

Klára Křížová

Moc ráda testuji jogurty, protože patří do mého jídelníčku. Mám ráda čokoládu, takže jsem si tuto novinku nemohla nechat ujít. Máme rádi i ostatní „MIXY“, všechny jsou moc dobré a tato novinka se opravdu povedla! Je lahodná a velmi dobrá. Můžu vám ji doporučit!

MIX Milk Chocolate – lahodná kombinace prémiového, krémového jogurtu Chantilly a kousků pravé mléčné čokolády.

Náš článek:

Milujete jogurty s čokoládou? Ochutnejte nový MIX Milk Chocolate!

Více najdete zde.

Reklama