V minulých článcích jsme vám představili nový digitální multifunkční hrnec Cook4Me+ (CY851840) od značky Tefal. Máme moc rádi zajímavé novinky a tento vychytaný hrnec nám doslova učaroval. Hlavně nás zajímá, jakým způsobem pracuje a jaké jsou přednastavené recepty. Stisknutím knoflíku totiž jednoduše vyberte jeden ze 150 nahraných receptů pro předkrmy, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience. Výrobce navíc udává, že 120 receptů z nabídky uvaříte s Cook4Me+ za méně než 15 minut!

Jsme na to moc zvědavé, proto v rámci redakce právě probíhá testování! Jak hrnec obstál při různých receptech? Určitě se s vámi o to podělíme.

5e7b59a0e9e57image.png

Ovládání je snadné - pokud budete chtít, můžete přejít na ruční ovládání a připravit si vlastní recept pomocí jednoho ze šesti režimů, které jsou k dispozici: tlakové vaření, vaření v páře (včetně koše), program „do zlatova“, vaření, mírné vaření nebo ohřívání.

Podívejte se na video, jaký je nový digitální multifunkční hrnec Cook4Me+ (CY851840) od značky Tefal:


Hrnec je opravdu multifunkční: nezáleží na tom, jestli máte chuť na omáčky, karbanátky, či sladký dezert, Cook4Me+ hravě zvládne vše. Přístroj vás pomocí intuitivního digitálního displeje provede během vaření jednotlivými kroky. 120 receptů z nabídky uvaříte s Cook4Me+ za méně než 15 minut. Je tedy ideální pro rychlé večeře.

Sám odhadne správnou dobu vaření podle hmotnosti a počtu porcí. Díky možnosti odloženého startu si můžete přípravu jídla naplánovat dle vaší potřeby. Multifunkční hrnec umí udržet jídlo v teple, dokud nebude čas oběda či večeře. K dispozici je i praktické tlačítko „oblíbené“, díky kterému budete mít nejčastěji připravované pokrmy na dosah ruky. Mísu i parní koš umyjete v myčce.

Největší výhodou je, že v něm vaříte podle:

  • 150 receptů
  • vaříte podle výběru ingrediencí, které máte právě v lednici
  • můžete vařit podle uložených oblíbených jídel
  • vaříte podle vlastního (manuálního) nastavení

Chytrý multifunkční hrnec Cook4me+ má 6 možností nastavení vaření:

  • vaření v páře
  • tlakové vaření
  • vaření s 3 úrovněmi teploty - pomalé vaření, mírný var, opékání

Elektrický tlakový hrnec Cook4me+ je dokonalý pomocník pro vaření rychlých a snadných jídel. Jednoduše si vyberete, kliknete a postupujete krok za krokem.

Naše soutěž!

Těšíme se na výsledky našeho testování, s recenzemi vás seznámíme v nejbližší době. Pokud se vám líbí, můžete se zapojit do naší soutěže a vyhrát jeden ze tří těchto nových digitálních multifunkčních hrnců Cook4Me+ (CY851840) od značky Tefal.

Soutěž naleznete ZDE.
5e7b66f77aff3image.png

Reklama