Vše najdete na Delimano.cz

Do testování se zapojila Klára:
5f69e75ed6ab6obrazek.png
Naše recenze:
Fritézu jsem použila na přípravu oblíbených hranolek a kroket a také jsme v ní připravili obalované řízky. Co se mi velmi líbí, je to, jak je vše snadné. Fritéza mění smažení na oleji na fritování pomocí obyčejného horkého vzduchu, takže pokrm, který byste v jiném případě smažili je z fritézy zdravější, protože použijete jen velmi malé množství tuku – pouze na potření dna fritovací nádoby. Jak hranolky, tak krokety byly krásně měkké a křupavé. Trochu jsem obávala, jak dopadne klasický vepřový řízek v trojobalu. Ale obavy se rozptýlily po ochutnání výsledku – řízek krásně voněl, strouhanka byla „opečená“ a maso bylo krásně měkké. Výhodou fritézy je, že se dá se použít na slané i sladké pochoutky. Je super, že s přípravou vám mohou pomoci i děti, je to opravdu snadné a bude je to bavit.

Jaká je horkovzdušná fritéta od Delimano? Vaše oblíbená jídla si připravíte na zdravější způsob.
5f69e778ebd08obrazek.png

5f69e7f0ac492obrazek.pngHorkovzdušná fritéza Delimano připraví vaše oblíbené křupavé delikatesy zdravějším způsobem. S využitím horkého vzduchu místo oleje zvládnete připravit smažené pokrmy, aniž byste porušili svou dietu nebo svůj zdravý jídelníček. Vše připravíte s menším množstvím kalorií a tuku, kterému byste se při tradičním smažení na oleji nevyhnuli.

Skvělé rodinné večeře - kapacita 2,5 l postačí k přípravě 700 g hranolek a 500 g řízků či kuřecích prsíček najednou - ideální pro přípravu rodinných obědů či večeří. V kombinaci s nastavitelnou teplotou 80 - 200 °C, kterou lze jednoduše změnit a hlídat, tvoří ideálního pomocníka do každé kuchyně. Zabudovaný časovač můžete nastavit na 30 minut, abyste předešli připalování jídla a dosáhli perfektní výsledek.
Horkovzdušná fritéza se snadno používá a je zcela bezpečná. Její hlavní výhody jsou:

  • Rukojeť není nikdy horká
  • Objem 2,5 L a nepřilnavý vnitřní povrch
  • Nastavitelná teplota a časovač

Oblíbené recepty najdete ZDE
5f69e8046a5e9obrazek.png

Vše najdete na Delimano.cz
 

Reklama