Do testování se pustila Klára. Jaké je její hodnocení?

Žehličku na vlasy občas používám. Mám kudrnaté vlasy, a proto si je někdy toužím narovnat. Nebo naopak potřebuji zkrotit své nepoddajné  vlny, které chci mít hezké a pravidelné, ve tvaru, co se mi líbí. Testovaná žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience mě nadchla. Vypadá velmi pěkně, má luxusní design a dobře se drží v ruce při tvarování účesu. Je lehká a nezatěžuje ruku. Rozměr žehličky mi vyhovuje, není moc velká a svou práci zvládá skvěle.

ro1.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Vyzkoušela jsem žehličku jak na žehlení, tedy vyrovnání vlnitých vlasů, tak na tvorbu vln. Povrch žehlících ploch je při kontaktu s vlasy příjemný a vlasy netahá. Líbí se mi, jak je šetrná k vlasům. I přes časté používání vypadají vlasy stále stejně, nepozoruji jejich vysušení nebo krepatění. Pláty, které jsou po zahřátí s vlasy v kontaktu, mají minerální povrch a velmi dobře se přizpůsobily mému typu jemnějších, kudrnatých vlasů. Mám velmi pozitivní pocit z toho, jak se s profesionální žehličkou pracuje – během chvíle jsem měla účes, který jsem chtěla. A to chcete po spolehlivé žehličce na vlasy – pečuje o vlasy, nevysušuje je horkem a váš účes je takový, jaký si představujete. Je sice finančně náročnější, ale kvalita stojí za to.

Jaká je dle výrobce testovaná žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience?

ro2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

S efektivní žehličkou Rowenta Ultimate Experience (SF8210) bezstarostně vytvoříte účes jako ze salónu – vlasy můžete vyžehlit, navlnit nebo natočit vždy s perfektními výsledky. 3D žehlící pláty s výjimečně hladkým minerálním povrchem zaručují konstantní a optimální kontakt – přizpůsobí se každému typu vlasů a díky jejich bezchybné kluznosti nedochází k tahání ani lámání vlasů. Žehlička je vybavena unikátní technologií Thermocontrol, která dokonale distribuuje teplo pro rovnoměrné výsledky: od kořínků ke konečkům. Při žehlení je ve vlasech zachován 100% keratin, vlasy se lesknou a jsou hladké. Doporučená cena profesionální žehličky je 4 999 Kč.

sss.gif

Další informace najdete na stránce www.rowenta.cz

obrazek.png

Naše články:

Reklama